2091
2079
عنوان

مدل خوابیدن خنده دار

134 بازدید | 15 پست

بچه ها دیدین بعضی ها یه مدل میخوابن مثلا دختر خالم پتو میندازه روش بعد پاهاش حتما باید بیرون باشه یا یکی رودیدم وقتی میخوابه ۴ تا انگشتش داخل شلوارش یکیش بیرون جالبه نه یا داداشم به پهلو میخابه پاهاش ضربدری میزاره شما چطور میخابین یا دیدین یکم بخندیم

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من به شکم میخابم بعد پاهام از هم باز میکنم گردنمم کج میشه رو تخت مستطیلی عمودی می‌خوابم  هر کس ببینه فکر می‌کنه سکته کردم 

اینجا خیلی خوبه حتی دردایی رو که نمیشه با صمیمی ترین رفیق بگم و اینجا میگم .                                           ♥️ 
2077

من باید دستم رو دماغ شوهرم باشه تا بخوابم حتی نصف شب ک روشو میکنه اونور من تو خواب دست از سر دماغش برنمیدارم

تی تی = شکوفه ...                                                  خدایا میشه قلبمو از سنگ کنی؟! 

منم شبیه جنین میخابم

فرزند شمالم ،همسایه ی باران،همخانه ی نیما ،خاک سربداران.در من جنمـی هست، همچون طبرستان،نـاموس پرستیـم چون تالـش گیلان.در اوج مـانا چون گنبد کاووس،والا ب مثالِ پهنـای گلسـتان .با ما به از این بـاش ک با خلـق جهـانی،مـا هم خودمـانیم،عجـب شـاه نشـانـیم...                                                                        تو داری خودتو میکشی که تو چشم 1000نفر شیرین بشی،من دارم خودمو تو چشم 999نفر تلخ میکنم.دوبار بخون!:)                                                                                   هیتلرم خوبع اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                https://t.me/Hich_zhچـنـــل نوشتع و دکلمع هام.                                                        
من باید دستم رو دماغ شوهرم باشه تا بخوابم حتی نصف شب ک روشو میکنه اونور من تو خواب دست از سر دماغش ب ...

کدوم دماغش ؟

اینجا خیلی خوبه حتی دردایی رو که نمیشه با صمیمی ترین رفیق بگم و اینجا میگم .                                           ♥️ 
من باید دستم رو دماغ شوهرم باشه تا بخوابم حتی نصف شب ک روشو میکنه اونور من تو خواب دست از سر دماغش ب ...

وااااااااااا😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کاربری سومه😴     خودشم نمیدونه چقد قشنگ میخنده😍😍💓            
2032
حالا چرا دماغ انگشتت رو نکنی اون تو 

😂😂😂نه جالبش اینجاست تاحالا تواین ۱۰سال خودم اصلا انقد دقت نکرده بودم ب این قضیه😕

تی تی = شکوفه ...                                                  خدایا میشه قلبمو از سنگ کنی؟! 
😂😂😂همون دماغ دیگه ازم نخواین واضح تر توضیح بدم.

آخه مردا از دوجا نفس میکشند

2104