2058
2079
عنوان

مدل خوابیدن خنده دار

133 بازدید | 15 پست

بچه ها دیدین بعضی ها یه مدل میخوابن مثلا دختر خالم پتو میندازه روش بعد پاهاش حتما باید بیرون باشه یا یکی رودیدم وقتی میخوابه ۴ تا انگشتش داخل شلوارش یکیش بیرون جالبه نه یا داداشم به پهلو میخابه پاهاش ضربدری میزاره شما چطور میخابین یا دیدین یکم بخندیم

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

من به شکم میخابم بعد پاهام از هم باز میکنم گردنمم کج میشه رو تخت مستطیلی عمودی می‌خوابم  هر کس ببینه فکر می‌کنه سکته کردم 

اینجا خیلی خوبه حتی دردایی رو که نمیشه با صمیمی ترین رفیق بگم و اینجا میگم .                                           ♥️ 
2077

منم شبیه جنین میخابم

یـا بـد بـاشـ ، یـا  بـد  واسـِ  بـد. 🔒                  هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!
من باید دستم رو دماغ شوهرم باشه تا بخوابم حتی نصف شب ک روشو میکنه اونور من تو خواب دست از سر دماغش ب ...

کدوم دماغش ؟

اینجا خیلی خوبه حتی دردایی رو که نمیشه با صمیمی ترین رفیق بگم و اینجا میگم .                                           ♥️ 
من باید دستم رو دماغ شوهرم باشه تا بخوابم حتی نصف شب ک روشو میکنه اونور من تو خواب دست از سر دماغش ب ...

وااااااااااا😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کاربری سومه😴     خودشم نمیدونه چقد قشنگ میخنده😍😍💓            
2062
😂😂😂همون دماغ دیگه ازم نخواین واضح تر توضیح بدم.

آخه مردا از دوجا نفس میکشند

2064