2137
2106
عنوان

درتوری پیلیسه بهتره یا لولایی

52 بازدید | 6 پست

قیمتش باهم فرق نداره از نظر استحکام و طول عمر یگید

تعداد رای : 5
نظرسنجی
پیلیسه یا کشویی
4
80%
لولایی
1
20%

فکر نکنم دیگه کسی لولایی بزنه

همشون پلیسه ن

خوبه بد نیست

فقط آقایی که اومد نصب کرد گفت مگنتی خوب نیست زود خراب میشه

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      

می‌دونی بدی در پیلیسه ای چیه اینکه مگس نمی تونه بیاد ولی از بالای تورها می یاد 

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

اره مگنتی قشنگ چفت هم نمی شه

به درسته

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      
2149
واقعا یعنی بالاش بازه

اره ما خودمون داریم از بالاش می یاد این دیگه بستگی به عقل مگس ها داره

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد