2726

سلام. شوهرم با دایی اش اومد شورا. گفتند بشرطی شوهرم تعهد میده که من ماشین و حسابا را از توقيفی دربیارم. رئیس شورا گفت مهریه هیچ ربطی به تعهد ندارد. و عندالمطالبه است. دایی اش گفت با زنی که مهریه گذاشته اجرا نمیشه زندگی کرد. منم گفتم چجوری با مرد خیانتکار میشه زندگی کرد. 

تو شورا دعوا شد. دایی اش قهر کرد از شورا رفت بیرون.شورا گفت تا دوشنبه تعهد محضری را بیارید بهم بدید. تا پرونده را ببندم. 

اعصابم خیلی خرده. یک دلم می گوید طلاق بگیر. یک دلم میگد بذار تعهد بده. برو سر خونه و زندگی ات. 

رررررد دادم دیگه 

مامان منم امروز بعد از 7 سال از خیانت بابام رفت درخواست طلاق داد..کسی که خیانت میکنه لیاقت موندن نداره

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چجوری اون خیانت کنه تو برگردی ولی بازنی ک مهریه حقشه بگیره نمیشه زندگی کرد واویلا ،این چ بی منطقی بوده داییش 

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
شوهرم قرار است تعهد محضری بده که دیگه خیانت نکند 

بله همینکه اموالش ازاد بشه 

میزنه ب اسم یکی دیگ

توم ک شوهرت باز خیانت کرد میمونی آس و پاس

یچی ب اسمت کن ححححححححححتما

شوهرم قرار است تعهد محضری بده که دیگه خیانت نکند 

توهمونی ک دوتاخانوم اورده بود شوهرش با داییش خونه مچشونو گرفتب خانوما فرار کردن؟

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  

افرین خوب جواب داییشو دادی.ولی اسی توبه گرگ مرگه!!

کسی ک ی بارتونست ب زنش خیانت کنخ ده دفه دیگه ام میکنه مطمئن باش.

ولی امیدوارم اهل عاقل بشه ولی تو دیگه مث سابق نمیشی ی لحظه بره بیرون فکرت هزار راه میره همش جنگ اعصاب داری با خودت

👩‍👧‍👧❤😍
2706