2058
2075

سلام. شوهرم با دایی اش اومد شورا. گفتند بشرطی شوهرم تعهد میده که من ماشین و حسابا را از توقيفی دربیارم. رئیس شورا گفت مهریه هیچ ربطی به تعهد ندارد. و عندالمطالبه است. دایی اش گفت با زنی که مهریه گذاشته اجرا نمیشه زندگی کرد. منم گفتم چجوری با مرد خیانتکار میشه زندگی کرد. 

تو شورا دعوا شد. دایی اش قهر کرد از شورا رفت بیرون.شورا گفت تا دوشنبه تعهد محضری را بیارید بهم بدید. تا پرونده را ببندم. 

اعصابم خیلی خرده. یک دلم می گوید طلاق بگیر. یک دلم میگد بذار تعهد بده. برو سر خونه و زندگی ات. 

رررررد دادم دیگه 

مامان منم امروز بعد از 7 سال از خیانت بابام رفت درخواست طلاق داد..کسی که خیانت میکنه لیاقت موندن نداره

من و امثال من که پدر و مادرمون به هر دلیلی مشکل دارن،جدا شدن یا دارن جدا میشن،نه توی زندگی و تصمیماتشون مقصریم و نه لزوما قراره مثل اونا باشیم..ما هم مثل شما ادمیم و به اندازه بقیه حق زندگی و خوشبختی داریم..قضاوت نکنین و با تهمتاتون دل ما رو نسوزونین*فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

چجوری اون خیانت کنه تو برگردی ولی بازنی ک مهریه حقشه بگیره نمیشه زندگی کرد واویلا ،این چ بی منطقی بوده داییش 

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
2032
شوهرم قرار است تعهد محضری بده که دیگه خیانت نکند 

بله همینکه اموالش ازاد بشه 

میزنه ب اسم یکی دیگ

توم ک شوهرت باز خیانت کرد میمونی آس و پاس

یچی ب اسمت کن ححححححححححتما

شوهرم قرار است تعهد محضری بده که دیگه خیانت نکند 

توهمونی ک دوتاخانوم اورده بود شوهرش با داییش خونه مچشونو گرفتب خانوما فرار کردن؟

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  

افرین خوب جواب داییشو دادی.ولی اسی توبه گرگ مرگه!!

کسی ک ی بارتونست ب زنش خیانت کنخ ده دفه دیگه ام میکنه مطمئن باش.

ولی امیدوارم اهل عاقل بشه ولی تو دیگه مث سابق نمیشی ی لحظه بره بیرون فکرت هزار راه میره همش جنگ اعصاب داری با خودت

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برا سلامتی دختر خوشگلم یه صلوارت بفرستین تا سالم بیاد بغلم،ایشالله قسمت همه منتظرا❤
2064

فعلا بذار تعهد رو بدد

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
1718