2726
عنوان

با شوهرم دعوام شد

274 بازدید | 10 پست

ps4 شو برداشت رفت خونه ی مامانش    

نیم ساعته رفته و من هنوز یاد قیافه اش و جدیتش تو جمع اوری تجهیزاتش میوفتم و مثل بار اول پخش زمین میشم.   

خواهر شوهرم یه ربع پیش زنگ زده بود احوالپرسی. داشتیم حرف میزدیم صدای زنگشون اومد, 5 ثانیه بعدش هم صدای شوهرم اومد داشت ب مامانش میگفت اومدم با تلوزیون شما ps4 بازی کنم. 

مامانشم گفت نگینو نمیبینم

+نگین کار داشت

مامانش: پس تو اینجا چیکار میکنی وظیفته ک کنارش باشی.

میلاد: اخه...

مامانش: اخه نداره

و صدای بسته شدن در

خوشم میاد مادرشوهرم هم باهوشه, هم قدر ت تشخیصش حرف نداره, هم تو قهرا پشت منه همیشه.  

شوهرم بچه نیست فقط گیمره و تو قهرا و تایمایی ک عصبی میشه به ps4 پناه میبره. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خلافش سنگین تر از این حرفهاست

عزیزدلم ایشالا هرچی ک به صلاحته خیلی سریع تر پیش بره آرامش فکر مهم ترین چیزه. قطعا خیلی محکمی.امیدوارم خدا قدرتت رو چند برابر کنه. 

من قوی نیستم و مادر شوهرمم شاید از روی ترحم هوامو داره نمیدونم.برعکس مامانم اصلا پشتم نیست. حتی وقتی بچه هام بدنیا اومدن تو بدترین شرایط روحی هم کمکم نکرد... 

عزیزدلم ایشالا هرچی ک به صلاحته خیلی سریع تر پیش بره آرامش فکر مهم ترین چیزه. قطعا خیلی محکمی.امیدوا ...

ممنونم‌خواهری ولی از من به تو وصیت هیچی مادر خودت نمیشه بخدا مادر یه فرشته تکرار نشدنی تو زندگیه هرچقدر بی تفاوت باشه تو از دلش هیچی نمیدونی من خودمو و بچه هام و همه فقط متکی به مادرم هستیم جای شوهرم ،یه مرد به تمام معناست مامانم

ممنونم‌خواهری ولی از من به تو وصیت هیچی مادر خودت نمیشه بخدا مادر یه فرشته تکرار نشدنی تو زندگیه هرچ ...

خدا حفظشون کنه  عزیزم. سایه شون روی سرت مستدام باشه. حق باتوئه و لی من منطق رفتارای مامانمو نمیفهمم...

خدا حفظشون کنه  عزیزم. سایه شون روی سرت مستدام باشه. حق باتوئه و لی من منطق رفتارای مامانمو نمی ...

فدات عزیزم همینطور خودتون گلم تو خودت مادری الان باید بدونی دل مادرا چجوریه برا بچه اشون خوشبحال ماها که مامانمون هست بخدا