2703
2553
عنوان

آزمایشگاه نیلو یا نسل امید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30775 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوستان تو رو خدا کسی اگه میتونه جواب سوال مو بده لطفا هفته پیش ازمایش غربالگری ۳ ماهه دوم و دادم تو نسل امید الان زنگ زدم برای جواب ازمایش تلفن گویا میگه برای تعیین مشاوره و جواب دهی با پدیرش تماس بگیرین پدیرش هم تا فردا نیست دارم دق میکنم تا فردا سکته میکنم😢😢😢😢😢😢😢
فقط هر جا رفتی شاکری نرو افتضاحه دکتر پر رو جواب سلام نمی ده کلا تشخیص خیلی از نارسائی های ساده تو جنین رو خیلی وقت ها نداده تشخیص جنسیتش هم افتضاحه به دوست من یک بار گفته صد در صد پسر دفعه بعد گفته صد در صد دختر حالا دوباره گفته صد در صد پسر دوستم حالا می خواد بره نیلو ببینه جنسیت چیه
 مامان هلن و هادی و حامی 
2714
آدرس نسل امید رو میشه بهم بگید؟ هزینه غربالگری سه ماهه اول رو کسی میدونه برای سال ۹۶ چقدر میشه؟

آدرسش توی سایتش هست. خیابون آفریقا هستن

قیمت رو هم باید از خودشون تلفنی بپرسی

آزمایشگاه نیلو یکی از آزمایشگاه های معمولی یا حتی متوسط رو به پایین هست که موارد متعددی از اشتباهات متفاوت در آزمایشاتش دیده شده که یا بخاطر تکرار مجدد و اخذ مجدد هزینه و ارسال جواب آزمایش به خارج از کشور (بهانه ای برای اخذ پول).... خلاصه که من خودم چندین مورد اشتباه از این آزمایشگاه دیدم ... حالا خودتون میدونید و مراجعه به این آزمایشگاه که ظاهرا فقظ ظاهر تکمیلی داره نه آزمایشات تکمیل و استاندارد .... 

دوستان باتجربه کمکم کنید نسل امید بهتره یا پارس !!!!

من واسه سه ماهه اول رفتم نسل اميد. دكترم خودش گفت مطمئن ترين جاست. خيلي راضي بودم. واسه سه ماهه دومم ميرم همون جا. برخوردشون خوبه. فقط بايد از چند هفته قبل وقت بگيري

آزمایشگاه نیلو یکی از آزمایشگاه های معمولی یا حتی متوسط رو به پایین هست که موارد متعددی از اشتباهات ...

عزیزم مطمئنی؟ ولی اکثر دکترها قبولش دارن دیگه جایی که غربالگردی های جنین و نوزاد رو انجام میده حداقل باید متوسط رو به بالا باشه. صد در صد اگر خوب نبود هیچ پزشکی اونجا رو معرفی نمیکرد . اتفاقا من نسل امید رو شنیدم مثبت کاذبش زیاده الکی میفرسته آمینوسنتز. سونوش هم دوست من چند روز پیش رفته بود یه بار سونو شد بعدش ۶ ساعت منتظر شد تا جناب طهماسب بیان دو دیقه سونو کنن و جنسیت رو بگن

2706