2737
2734
برو گلم به سلامت
عاقبت شبی از شبهای دور ****کودک من پا به دنیا مینهد****ان زمان بر من خدای مهربان****نام شورانگیز مـــــــــــادر میدهد**** "خدا جونم خدایی که به من معجزتو نشون دادی ازت میخوام کسایی که منتظر هستن خودت تو سال جدید نی نی دارشون کنی"امین یا رب العالمین
شاید این کارو کردم نمیدونممممم
عاقبت شبی از شبهای دور ****کودک من پا به دنیا مینهد****ان زمان بر من خدای مهربان****نام شورانگیز مـــــــــــادر میدهد**** "خدا جونم خدایی که به من معجزتو نشون دادی ازت میخوام کسایی که منتظر هستن خودت تو سال جدید نی نی دارشون کنی"امین یا رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش چون من از بیمارستان بهمن و دکتر بیهوشیم سر زایمان اولم خیلی راضی بودم زنگ زدم به دکتر بیهوشیم از ایشون راهنمایی خواستم اونم دکتر عارفی رو بهم معرفی کرد. خدا خیرش بده که بزرگترین خدمت رو در حقم کرد. من میرفتم مطب . مطبش روبروی پارک ملته ولی خب معطلیش زیاده . چون سرش خیلی شلوغه. البته شنیدم جدیدابیمار جدید نمیپذیره.
2728
بیمارستان که زیاد مهم نیست. لاله و بهمن تقریبا عین هم هستن ولی با تعاریفی که شنیدم بهمن بهتره (من خودم تجربه لاله رو نداشتم) . مهم اینه که یه دکتر خوب پیدا کنیدو ببینید تو کدوم بیمارستان هست. دکتر زنان و دکتر بیهوشی هست که مهمه نه بیمارستان.
من زایمان اولم با دکتر ال یاسین بوده خیلی از بیمارستان بهمن راضی بودم والبته دکترم اما الان دیگه نمیخوام پیش ال یاسین برم چون معطلی ایش خیلی زیاده و هربار باید تازه اگه با سفارش اقوامش بازم دو سه ساعتی معطل بشی یه دکتر خوب که تو همون بهمن زایمان کنه بهم معرفی کنید
دکتر معینی عالیه. اصلا قابل مقایسه با ماموریان نیست. من چون پیش هر دو رفتم اینو میگم. وقتی با دکتر م ...

واقعا دکتر بیخودیه . الکی ژست مهربونارو میگیره . من امروز مطبش بودم . 100 تومن ویزیتشه تازه الکی به همه هم یه سونو میده و اسمش هم اینه که زیرمیزی نمی گیره. قصد جسارت ندارم ولی اغلب مریض ها هم سواد کمی دارند و تنها ملاکشونه شلوغیه//// واقعا به درد نخوره 

2738
واقعا دکتر بیخودیه . الکی ژست مهربونارو میگیره . من امروز مطبش بودم . 100 تومن ویزیتشه تازه الکی به ...

من هم اخیرا صحبت های نچندان جالبی از دکتر معینی شنیدم و فکر کنم اگر هم دکتر خوبی بودن مربوط به مقطع خاصی و در گذشته بوده 

سلام من بیمه ای که دارم بیمارستان بهمن و قبول میکنه میشه ی دکتر خوش اخلاق و ماهر تو این بیمارستان ر ...

دکترخوش اخلاق دیدی سلام منوبرسون فعلاکه 99درصدازدماغ فیل افتادن

وخدایی که بشدت کافیست

ماه های قبل نهایت دو سه روز قبل از پریودم ، رحمم تیر میکشید و سینه هام حساس میشد ، اما این ماه ( اقدام‌کردم برای بارداری) ، ۱۰ روز مونده به پریودم ، خیلی تیر میکشه رحمم ، واقعا نیمدونم‌چرا علائم پرسودی انقدررر زودتر از ماه های پیش شروع شده 

ماه های قبل نهایت دو سه روز قبل از پریودم ، رحمم تیر میکشید و سینه هام حساس میشد ، اما این ماه ( اقدام‌کردم برای بارداری) ، ۱۰ روز مونده به پریودم ، خیلی تیر میکشه رحمم ، واقعا نیمدونم‌چرا علائم پرسودی انقدررر زودتر از ماه های پیش شروع شده 

2706