2737
2734
عنوان

نمیدونم چرا؟

62 بازدید | 9 پست

نمیدونم چرا مادرشوهرم میاد سمت پسرم اذیت میشم اصلا دوس ندارم به بچم نزدیک شه .

چون توی یه ساختمونیم همش خونه ی منه خیلی اذیتم کرده و فتنه انداخته توی زندگیم وتوهین بهم کرده و  من ازش متنفرم حالا حساس شدم انقدر ازش متنفرم که دلم نمیخواد پسرمو بغل کنه .همش حس میکنم میخواد بچمو ازم دور کنه .میترسم باعث شه بچم دوسم نداشته باشه اخه نوزاده 

چیکار کنم حس بد رو ازخودم دور کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم این حست طبیعی هست باهاش مقابله نکن فقط مرتب بگو

اون مادربزرگشه فقط بهش آسیبی نمیزنه توی روند رشد بچه نیاز داره به مادر وپدر بزرگ 

تو داری به اون شیر میدی تو اون را بدنیا آوردی  وهیچ کس وهیچ نمیتونه بیستون فاصله بندازه مطمئن باش این حست مقطعی هست گاهی بزارم استراحت کن به کارات برس بخواب  خلاصه فکرهای بد میان ذهن در نداره که بگیم وارد نشو پس چه کنیم اومد با یه فکر خوب جایگزین کن ایشا... مدرسه رفتن دانشگاه رفتن خواستگاری اووففف کلی کار داری میخوای عروس انتخاب کنی ومادرشوهر بازی در بیاری

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
منم دقیقا همینجوری بودم، از بس بعد از زایمانم اذیت کردن، حالم بد میشد میومدن سمت بچه ام، هر روز هر ر ...

منم اینجوریم چون خیلی اذیتم کرد هم توی بارداریم هم زایمان هم الان مشکلم اینه صبح تاشب خونه ی منه شب میره میخوابه لعنتی

2738
منم اینجوریم چون خیلی اذیتم کرد هم توی بارداریم هم زایمان هم الان مشکلم اینه صبح تاشب خونه ی منه شب ...

حالت رو میفهمم، بچه من الان یه سالشه، واقعا خیلی سخت گذشت

... و من به تو ایمان دارم...