2737
2734
سلام
من از هفته 32 بارداری، دخترم ریحانه سکسکه می کنه
الان هفته 37 بارداری هستم
حداقل روزی دو بار و هر دفعه هم 5 الی 10 دقیقه طول می کشه.
می خواستم ببینم به نظرتون این طبیعیه یا نه؟
سلام عزیزم
سکسکه دیدم یاد دخترم افتادم
دختر من خیلی زودتر از اینها یعنی از موقعی که حرکتش رو فهمیدم شروع به سکسکه کرد و بدنیا هم که اومد و هنوز هم یک سال و 3 ماهش هست هنوززززززززززززززززززززززززززززز روزی چند بار سکسکه می کنه
به دکترش گفتم گفت نگرانی نداره
حتی بعضی ها میگن سکسکه نشون میده بچه سالم هست باز این دفعه رفتی دکتر ازش سوال کن
الهییییییییییی خیلی مواظب خودت باش ایشاله دخترت سالم و صحیح و به سلامتی بدنیا بیاد و توی بغلت سکسکه کنه(چشمک ههههههههه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نازییییییییییییییییییییییییییییی
یاد بارداری خودم افتادم
منم پسرم روزی چند بار سکسکه می کرد
مـــــــن ... عاشق نیستم ... فقط گاهی حرف تو که می شود ... دلم مثل اینکه تب کند ... گرم و سرد می شود ... آب می شود ... تنگ می شود ... اینکه عشق نیست ... هست ؟؟
قربون ریحان جوجوم برم منننننن...بووووووووووس

آماندا جان بچه منم خیلی تکون میخوره ولی واقعا نمیفهمم معنی اش چیه؟! چطور بفهمم سکسکه میکنه؟؟؟

سر بچه قبلیم احساس میکردم حالت نبض زدن داره ولی برای این بارداریم متوجه حرکات کامل هیکل کوچولوش میشم!ولی تشخیص اینکه سکسکه میکنه یا نه رو نمیدونم...
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
سکسه جنین در اثر بلعیدن مایع آمنیوتیک ایجاد میشه که جنین با این کار دیافراگم و ریه هاش رو ورزش میده

سکسه نشانه سلامت دستگاه گوارشی جنین است

نینی منم خیلی سکسه میکنه

بیشتر خنده داره تا نگران کننده باشه
2706