2733
2734

موقع تولد واکسن خوراکی فلج اطفال رو بهش زدن متولد ۹۴ مدتیه پای راستش قسمت بالای ران درد داره و نمیتونه تکون بده جوری که میلنگه و آخ میگه  بخاطر کرونا میترسم ببرم دکتر . الانم خوندم که واکسن سری دوم فلج اطفال بین ۴ تا ۷ ساله دخترمم مهر ماه کلاس اولی میشه. ممکنه این بیماری رو گرفته باشه چون خوندم ویروسیه و از طریق دهان  هست ممکنه دستاش آلوده بوده باشه و برده دهنش😫😭😭

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرحله دومشو نزدی؟؟؟

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2728

وا 😐😐😐😐😐😐😐

دکتر چکارست پس؟!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
منم دخترم نیمه دوم ۹۴ هست.کلا ساق پاهاش درد میکرد کلی هزینع کردم.اخرش دکتر گفت مال رشد هست.

این یه پا ش درد میکنه و قسمت بالای ران از داخل

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱

این حرفا چیه میزنین ؟ مادر باید قوی باشه . بچه ها وقتی میخوان قد بکشن بالای رونشون درد میگیره دیگه . 

دکتر هم با رعایت باید بری . 

فلج اطفال هم تا شیش ماهگی هر بار تکرار میشه هم خوراکی هم تزریقی . 

تمام

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2706