2726
عنوان

جنین بدون ضربان

| مشاهده متن کامل بحث + 3010 بازدید | 37 پست
بچه ها من قلب نینیم رو گفتن تشکیل نشده توی هفته 9 هم رفتم همین رو گفتن آخرش یه دکتره بهم گفت برو دو هفته استراحت کن شیاف هم استفاده نکن اگه بخواد سقط بشه میشه رفتم استراحت بعد دو هفته سونوی واژینال نشون داد که قلبش تشکیل شده ان شااله که خیره
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
نی نی فرنگی جون منم دقیقا کورتاِ ساکشن شدم . دکتر گفت سه ماه جلوگیری کن. منم مثل شما تنبلی تخمدان داشتم. ولی بعد از کورتاِژ اینقدر سیکلام منظم شده بود که خودمم باورم نمیشد . هیچوقت اینقدر منظم نبود. ماه 5 بعد از کورتاژ بدون دارو باردار شدم که متاسفانه خارج رحمی بود و یکسره داغون شدم رفت.
من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه چیزی نگفت . از بد شانسی من بدبخت. حالا یه لولم هم از دست دادم و دیگه فقط باید به فکر آی وی اف باشم.

آره عزیزم به شدت منظم شده بود. البته اینم بگم که بعد از کورتاژ یه دوره هم رفتم طب سوزنی و بادکش برای تقویت تخمدانها. حالا خداییش دیگه نمیدونم که اون باعث شد که تخمدونا به کار بیفته یا چیز دیگه ای. دکترم هم بعد از کورتاژ گفت دیگه نمیخواد دارو بخوری خودت باردار میشی.
من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه
2728
بچه ها من قلب نینیم رو گفتن تشکیل نشده توی هفته 9 هم رفتم همین رو گفتن آخرش یه دکتره بهم گفت برو دو ...

وای چقدر عجیب..

تو این چند هفته خونریزیم داشتی؟

منم هفته ۹ هستم میخوام برم سونو مجدد ولی یکم دارو گیاهی گرم خوردم.