2737
2734

سلام. من دوماه پیش فمتو لیزیک کردم. دکترم گفت دو ماه طول میکشه دیدت ثابت بشه. در ضمن گفت فقط24ساعت اول عینک رو چشمت باشه بعدش نیاز نیست تو خونه عینک افتابی بذاری. و اینکه همون اول بهش گفتم روزی 8ساعت نگاه مانیتور میکنم گفت اشکالی نداره کارتو بکن. ولی الان بعد دوماه دیدم نسبت به روز ای اول عملم خیلی بدتر شده، خیلی نگرانم نکنه کامل خوب نشم

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

بعضی ها میگن باید یک ماه استراحت میکردی. ولی من ب حرف دکتر اعتماد کردم

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

من فمتو لیزیک کردم .دکترم که منو برد بیرون رفتم اتاق پرو و لباسامو پوشیم و اومدم بیرون خیلی دیدم افتضاح بود هنوز یک دقیقه نسده بود که عمل کرده بودم.بعد منو برد سمت شوهرم و با اون حرف میزد .ب سوهرم گفت فقط ۳ روز اب نباید ب چشمش بخوره و تا یک همفته دارو هاشو مصرف کنه شوهرم عینک افتابی رو داشت از تو کیف در میاورد ب من بده که دکتر از دستش گرفت و گفت از الان تا اخر عمرش هیچ عینکی لازم نداره حتی افتابی ...رفتم خونه وو خوابیدم .دوساعت بعد که بیدار سدم من همه جا رو واضح واضح میدیم .الانم بیشتر از ۸ ماهه که عمل مردمم و دیدم هیچ مشکلی نداره .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعضی ها میگن باید یک ماه استراحت میکردی. ولی من ب حرف دکتر اعتماد کردم

دکتر من میگفت فمتو عملی نیست که شما بخوابید براش مرخصی بگیرید دید من فقط دوساعت بعد عمل برگشته بود .گفت که من بیمارانی داشتم که فردای عمل رفنتد سرکارسون پای کامپیوتر

2731
من فمتو لیزیک کردم .دکترم که منو برد بیرون رفتم اتاق پرو و لباسامو پوشیم و اومدم بیرون خیلی دیدم افت ...

هزینه عمل چقدر شد؟

تو این فکر بودم ... که با هر بهونه... یه بار آسمونو بیارم تو خونه
من فمتو لیزیک کردم .دکترم که منو برد بیرون رفتم اتاق پرو و لباسامو پوشیم و اومدم بیرون خیلی دیدم افت ...

چشمات آستیگمات هم بود؟ 

2738
اره وضع چشام خیلی بد بود استیکمات یکی ۳ یکی ۵ ضعیفی چشم یکی یک یکی ۵ 

منم پس میتونم این عمل رو انجام بدم

آستیگمات خیلی بده، حتی میترسم برم چشم پزشکی 

وقتی شماره ش میره بالا میترسم

کدوم شهر عمل کردی؟ پیش کدوم دکتر؟

منم پس میتونم این عمل رو انجام بدم آستیگمات خیلی بده، حتی میترسم برم چشم پزشکی  وقتی شماره ش ...

من قم رفتم بیمارستان جواد الائمه .ولی تو تهران بیمارستان بینا عمل کرد تهرانم مطب داره.دکتر حسین فرخی.خیلب دکتر با شخصیت و خوبیه .من که خیلی خیلی راضیم .برخلاف چنتا دکتر که قبل عمل رفتم این اقا واقعاوقت میزاره برات و توضیح میده همه چیز رو با حوصله .سر قبمتش هم راه نمیادو مث بقیه دکترا اصرار نداره که عمل کنی

خدا رو شکر عزیزم.. به من هم تقریبا همینا رو گفتن.. ولی نمیدونم چرااینقدر دیدم بد شده! من همون بعد عمل یکم تار میدیدم وای فرداش دیدم عالی بود. دکتر گفت بهتر هم میشه. ولی الان خیلی بد شده. حتی برا خوندن یک صفحه کاغذ هم مشکل دارم

اسی برای شما هزینه عمل چقدر شد؟ مشکل فشار یا بیماری زمینه ای نداری؟

عزیزم من تهران کلینیک ایرانیان عمل کردم. دکتر سید جواد هاشمی.. هزینه عملش9300با هزبنه های جانبی بذار10__نمره چشمم هم خیلی بالا بود. نزدیک بین م 5استیگماتم حدود4ونیم. ولی قوز قرنیه و فشار چشم نداشتم 

خدا رو شکر عزیزم.. به من هم تقریبا همینا رو گفتن.. ولی نمیدونم چرااینقدر دیدم بد شده! من همون بعد عم ...

عزیزم توصیه میکنم دوباره پی گیری کن مشکل چشمت رو.حتما درسن میشه .فقط نزار بمونه چون چشم خیلی حساسه

عزیزم توصیه میکنم دوباره پی گیری کن مشکل چشمت رو.حتما درسن میشه .فقط نزار بمونه چون چشم خیلی حساسه

راستش هرچی تماس میگیرم میگن تا موقع ویزیتت نشه وقت نداریم. گفتم فعلا تو شهر خودنون برم دکتر ببینم نظرش چیه

2706