2726
عنوان

تو این ایام به یاد منتظرا هستی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14191 بازدید | 514 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه سال منتظربچه بودم پارسال روزعلی اصغررفتم هییت دلم شکست گریه کردم وحاجتموازش خوایتم یه برگ سبزهم ازگهوارش برداشتم اومدم خونه یه برگ سبزهم برادرم کربلابه قبرمبارک علی اصغرمتبرک کرده بودهردوتارواززیربه پیرهنم وصل کردم همون محرم پارسال باردارشدم الانم دختردوماهم بغلمه قربون مهربونیت سرورکوچیک من ودخترم...♥♡♥
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
2728
منم پارسال شب شهادت حضرت علی اضغر نذر کردم اگه تا سال دیگه باردار شدم و دیگه سقط نکردم 14 پاکت شیر امسال شب شهادتش به بچه کوچیکا بدم و امسال خوشبختانه باردارم و تا الان هم خوب جلو رفتم و منتظرم شب شهادتش نذرمو ادا کنم.خدایا شکرت
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ati(مامان امیر حسین) پست ها : 1065 عضویت:1389/1/28 1393/8/7 - 10:31 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال ایمیل من برای راه افتادن پسرم نذر کرده بودم .3 سال پیش روز هفتم ماه محرم با هم رفتیم مراسم شیر خوارگان .همون جا نذر کردم تا قبل از تاسوعا و عاشورا پسرم راه بیوفته آخه خیلی دیر راه افتاد 17 ماهش بود. خدا شاهده همون شب بلند شد و راه افتاد
پاتریک2آنلاین پست ها : 3781 عضویت:1392/5/8 1393/8/7 - 10:37 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال ایمیل من دوبار رفتم تو مراسم حضرت علی اصغر وحاجتم روگرفتم .شک نکنید امسال هم به نیت مادرشدنم میرم اگه خدابخواد
مرسی دوستان که میان و به امثال من دلگرمی میدید انشاالله امسال همه کسایی که منتظر هستن حاجت بگیرن
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
منم سال 87 با دختر عمم رفتم مراسم علی اصغر و تو اقدام بودم چند ماه بعدش باردار شدم نذر کرده بودم سال بعدش با پسرم به این مراسم برم حتی براش لباس حضرت علی اصغر هم گرفتم اما درست شب قبل همایش شیرخوارگان پسرم سرمای بدی خورد و نتونستم برم اما پای تی وی نشستم و لباس پسرمو تنش کردم و بغلش کردم و پابه پای مراسم اشک ریختم یادش بخیر انشالله همه منتظرا به آرزوی دلشون برسن
سرنوشت را کی توان از سر نوشت...
سلام عزیزان..الهی که به حق علی اصغر شش ماهه خدا دامن منتظرا رو سبز کنه.. خیلی محتاج دعام...در انتظار شنیدن صدای ضربان قلب کوچولوم..جنینم..که شده پاره تنم...همه وجودم... نمیخوام به یاد حرف دکترا بیافتم.. من امیدم به خداس...به حضرت علی اصغر ..که سال بعد بچه م رو ببرم مراسمش...خدایااااااا امیدم به توست... دوستای گلم خیلی محتاج دعام....خیلیییی..
2706