2726
عنوان

تو این ایام به یاد منتظرا هستی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14191 بازدید | 514 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام.دوستان ببخشید که پست تکراری منا همه جا میبینید.... دیگه بریدم... خدایا ناشکری ام را به تنهایی و بی کسی و خستگی ام ببخش... دیگه نمیدونم خوشحالم یا ناراحت... میخندم یا گریه میکنم... خوابم یا بیدار... فقط میدونم دیگه طاقت ندارم... دوستان عاجزانه ازتون میخام برام تو این شبا دعا کنید... 3 ساله بچه دار نمیشم و ماه دیگه برای اخرین بار میخام iui کنم ... امسال متوسل شدم به طفل شیرخواره ی سیدالشهدا... انشالله همه حاجتمندان به حق امام حسین حاجت روا بشند و به حق ناامیدی علمدار کربلا هیچ بنده ای از درگاه خداوند ناامید نشه... التماس دعا...
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
سلام دوستای گلم، عزاداریهاتون قبول من دیروز لباس سبز به نیت نی نی دار شدنم خریدم و شبشم خواهرم بهم گفت خواب دیدم باهم رفتیم مراسم شیرخوارگان فردا تو هم باهام بیا قربون طفل شهیدکربلا بشم که منو به مهمانیش دعوت کرد امروز صبح اونجا بودیم همتونو خالصانه دعا کردم ایشالا به حق حضرت علی اصغر دامن هممون سبز بشه.
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
سلام دوستان من امروز مراسم که از تی وی پخش شد کلی گریه کردم و برای همه دعا کردم راستش امسال اولین سال بود که من این مراسم رو میدیدم امیدوارم خدا خودش به همه منتظرها نظر کنه و همه حاجت روا بشن و به من هم یه نینی سالم و صالح بده
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
اللهم صل علی محمد و ال محمد اللهم صل علی محمد و ال محمد اللهم صل علی محمد و ال محمد اللهم صل علی محمد و ال محمد اللهم صل علی محمد و ال محمد
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2706