2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

وااای تو این گرونی این دیگم مجبور شدین بخرین چون دزدین؟ 

چند شد

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
وااای تو این گرونی این دیگم مجبور شدین بخرین چون دزدین؟  چند شد

اره عزیزم 

14 دادیم ولی هیچی جای ال چی خودمونو نمیگیره خیلی کیفیتش عالی بود 

راحت با گوشی رو وصل میکردم فیلم میدیدم 

ولی این کلی دنگ و فنگ داره برای وصل شدن و اون کیفیت رونداره

اره عزیزم  14 دادیم ولی هیچی جای ال چی خودمونو نمیگیره خیلی کیفیتش عالی بود  راحت با گوش ...

باز خداراشکر پول داشتین بخرین من ناراحت بودم میگفتم چطور میخوان دوباره بخرن

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

اسی میگم ک بدجوری تو فکرتم اونوقت الان دوربین ها رو دیدن؟ 

منو بیخبر نزار خبری شد

راستی یخچالو ک نبردن؟ 

طلاهات زیاد بوده؟ چرا تو خونه گذاشتی؟ 

کاش یادم بره ک خونتونو دزد زده همش تو فکرتم وااایییی😂😂😂😂

اسی میگم ک بدجوری تو فکرتم اونوقت الان دوربین ها رو دیدن؟  منو بیخبر نزار خبری شد راستی یخچال ...

فداتشم عزیزم 

دوربینها قراره چک بشه امروز ببینیم چی پیش میاد 

نه یخچال که نمیشه برد 

طلا حدود 40  گرم طلا 

تی وی

جاروبرقی 

دوتا ساعت 

دوتا پتو ادکلن اینارو بردن