2737
2734

صبحا صورتمو میشورم با ژل شستشو سینره و بعدش آبرسان وچه میزنم و مرطوب کننده درمالیفت برای پوست چرب و بعدشم ضدافتاب بیرنگ سان سیف 

باز عصرم دوباره میشورم و همینارو میزنم البته بالم لب هم میزنم تا اخرشب 

اخرشبم صورتمو میشورم و با روغن بنفشه صورتمو ماساژ میدم و میخابم 

شما چه روتینی دارید؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشبحاله پوستت😂من والا هیچ🤦🏻‍♀️یا هر شب یا دو شب یبار با پن مخصوص صورتم میشورم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
اره

تغییری کرده؟منم اثتفاده کنم 

البته فک کنم واسه من هورمونی هس یکم جوش میزنم

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛
2738
اره

تازه راکوتان میخوری؟

خیلی خوبه

جوشاتو میبره

ولی زیر نظر پزشک باش حتما

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

کار خاصی نمیکنم

وعده ب وعده برای نماز صورتمو با اب میشورم

روز یبار با شتمپو بچه میشورم

پوستم ایرادی نداره انچنان

البته داشت قبلا

ولی برطرف شد

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706