2726
عنوان

دخترم حالش خیلی بدهههه

221 بازدید | 24 پست

وییی جیگرم کباب شده دیروز واکسنش زدیم پاش ورم کرده شدید تازه ار همه چی هم میترسه حتی باهاش باباش صحبت میکنه میترسع میزنه زیر گریه تب شدید داره قطره استامیوفن هم میدم استفراغ میکنه تروخدا چکار کنم دعا کنین خوب بشه بچه اولمه و بی تجربه😭😭😭😭💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کمپرس گذاشتی رو پاش

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

شیاف استامینافن هر ۱۲ساعت لباساشم‌سبک کن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

شب اول کمپرس سرد

شب دوم گرم

شیاف بذار واسش

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

اگه واکسن ۱۸ ماهگیه طبیعیه .باز بعد دو هفته هم تب میکنه شاید .راستی نزار راه بره ورمش بخوابه .کمپرس سرد و گرم رو بزار اگه خیلی تبش بالا رفت یه شیاف بچه رو نصف کن بزار .

طبیعیه نگران نباش .شب هم بیدار بمومن .روز اول و دوم یکم سخته

اخی عزیزم نگران نباش، مگه چطوری زدین که بچه اینقدر ترسیده، الان چیزی گرم کن بزار روش، نگران نباش چند ...

من نگرفته بودمش باباش گرفتش نمیدونم اما دخترم ب کل خیلی ترسوه تا غریبه یا کسی عطسه میکنه سرفه یا صدای بلند میشنوه میزنه زیرگریه نمیدونم چکار کنم

چیزی نیس ک ی واکسنه کمپرس اب گرم و اب سرد هم براش بزار .ی حوله گرم کن بزار بعد چن ساعت ی حوله بزار تو دو تا نایلون بزار فریز تا سرد شه ن یخ بشه ها بعد بزار رو پاش هی تکرار کن خوب میشه نهایتا خیلی  اذیت  بشن س روزه

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

نگران نباش عزیزم .پسر منم همینجوری بود .وقتی هم قطره استامینوفن بهش میدادم همشو بالا میاورد .اگه میتونی مث قدیمیا قنداقش کن ولی محکم نه .با یه پارچه پاهاشو آروم ببند چون وقتی تکونشون میده دردش بیشتر میشه .مدام بهش شیر بده .

2706