2737
2734
عنوان

بیاین خیلی مهمهههه

117 بازدید | 16 پست

بچها من یواشکی وارد پیج خواهرم شدم چون بهش مشکوک بودم مربوط به زندگیم میشد خیلی چیزا دستگیرم شد.... الانم فهمیده ک من این کارو کردم. چیکار کنم چه عکس العملی نشون بدم اخه نمیخوام گردن بگیرم باهاش عادی برخورد کنم؟ چون اون خیلی کارای اشتباهی کرده و منم اشتباه کردم وارد اکانتش شدم. باهم راحت نیستیم حقیقتا مثل دوتا غریبه فقط میتونم بگم چون خیلی گند زده راجب من بیشتر ترسیده ک دهن باز کنم از طرفیم نمیدونم چه عکس العملی میخواد نشون بده بیشتر از این دلشوره دارم اینم بگم که نمیتونه ثابت کنه من تو اکانتش بودم فقط خودش فهمیده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خیییلی عادی رفتار کن

وقتی تنهایید براش چشم و ابرو بیا😂

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
2706