2726

واقعا چرا ی داستان بود داشتیم میخوندیم یهو وسطش تعطیل شد اخه معنی این کارا چیه چ ادمای بیکاری میرن گزارش میزنن واقعا متاسفم براشون

وایی ینی چی اخ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جیییییییییغ رسیدم ب اونجا ک برادرشوهرش تو خونش بود ورضا بچه هارو داشت میاورد😭😭😭😭😭😭😭

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بیا تاپیک اخرم یکی میخواد تعریف کنه اخرش چیشد

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

اه داشتم میخوندما 

اگه کسی میدونه چیشد تعریف کنه 

بابا ما داستان غیرواقعی دوست داریم اه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
جیییییییییغ رسیدم ب اونجا ک برادرشوهرش تو خونش بود ورضا بچه هارو داشت میاورد😭😭😭😭😭😭😭

من جلوتر بودم ک رفته بودن دادگاه از علی شکایت کنن کاش زودتر شروع میکردم ب خوندن