2726
عنوان

ماه صورتی 🌙🌝

408 بازدید | 26 پست

سلام 

امشب پدیده ماه صورتی رخ میده، از الان هم قابل مشاهده هستش 

ماه صورتی (pink moon) یا سوپرموون (اَبَر ماه) به پدیده ای میگن که حداکثر چند بار در سال ممکنه اتفاق بیفته و ماه به نزدیک ترین فاصله خودش با زمین میرسه امشب فاصله ماه با زمین 357379 کیلومتر هست ، و روشنایی ماه 14 درصد بیشتره، 

البته انتظار رنگ صورتی رو نداشته باشید دلیل این نامگذاری رشد گیاهان صورتی در منطقه ای از آمریکای شمالی هست. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

🤔عههه چه جالب

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

چ جالللب و چ باحالل

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امشب اینجا طوفانه وحشتناکه😣 اینم شانسه ماس😐😑

هوا ابریه؟ 

ساعت 23:33 ببینید 

اگه ندیدید هم اشکال نداره دوباره خرداد ماه اتفاق میفته فکر کنم 

ساعت 23:33 بهتر مشخص میشه ❤️

ممنون

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
واییی اصن حواسم نبووود😂😂🤣من چه اوسکولیم😂😂😂

😂😂😂نه بابا این چه حرفیه اشکال نداره 

حرفتون درست بود البته اما خب برای ما قابل رویت نیست دیگه، آمریکایی ها میتونن ببینن😢 کاش ما هم آمریکا بودیم 😂

😂😂😂نه بابا این چه حرفیه اشکال نداره  حرفتون درست بود البته اما خب برای ما قابل رویت نیست دی ...

گیج فقط خودمم😂😂😂اخه ۸ صبح ماه کجا بود😂😂😂

اره حیف همچی برا خارجیاس🤧

ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..
2706