1874
2079
عنوان

ماه صورتی 🌙🌝

268 بازدید | 23 پست

سلام 

امشب پدیده ماه صورتی رخ میده، از الان هم قابل مشاهده هستش 

ماه صورتی (pink moon) یا سوپرموون (اَبَر ماه) به پدیده ای میگن که حداکثر چند بار در سال ممکنه اتفاق بیفته و ماه به نزدیک ترین فاصله خودش با زمین میرسه امشب فاصله ماه با زمین 357379 کیلومتر هست ، و روشنایی ماه 14 درصد بیشتره، 

البته انتظار رنگ صورتی رو نداشته باشید دلیل این نامگذاری رشد گیاهان صورتی در منطقه ای از آمریکای شمالی هست. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

🤔عههه چه جالب

《کاربر خانم هستم》        دنیادی دا بعضی وقتلر قودوخلانیر       اشکالی نداره اگه ازم خوشت نمیاد همه ی آدما ک خوش سلیقه نیستن:)  آدما اونجورۓ ڪهـ ؋ـڪر میڪنۓ نیستن!..         با‌هر‌دینی‌حصاب‌میکنم‌عاخرش‌میریم‌جهنمٰٖٜ 😸🚶🏿‍♂️  وقتی‌باهات‌حرف‌میزنم‌سرتو‌تکون‌نده😏صدا‌زنگولت‌رو‌مخمه[😹✨]   بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)         حناااااا خییییییییییلیییییییی خنگووووولییییی😝       

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
امشب اینجا طوفانه وحشتناکه😣 اینم شانسه ماس😐😑

هوا ابریه؟ 

ساعت 23:33 ببینید 

اگه ندیدید هم اشکال نداره دوباره خرداد ماه اتفاق میفته فکر کنم 

ساعت 23:33 بهتر مشخص میشه ❤️

ممنون

《کاربر خانم هستم》        دنیادی دا بعضی وقتلر قودوخلانیر       اشکالی نداره اگه ازم خوشت نمیاد همه ی آدما ک خوش سلیقه نیستن:)  آدما اونجورۓ ڪهـ ؋ـڪر میڪنۓ نیستن!..         با‌هر‌دینی‌حصاب‌میکنم‌عاخرش‌میریم‌جهنمٰٖٜ 😸🚶🏿‍♂️  وقتی‌باهات‌حرف‌میزنم‌سرتو‌تکون‌نده😏صدا‌زنگولت‌رو‌مخمه[😹✨]   بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)         حناااااا خییییییییییلیییییییی خنگووووولییییی😝       
2050
واییی اصن حواسم نبووود😂😂🤣من چه اوسکولیم😂😂😂

😂😂😂نه بابا این چه حرفیه اشکال نداره 

حرفتون درست بود البته اما خب برای ما قابل رویت نیست دیگه، آمریکایی ها میتونن ببینن😢 کاش ما هم آمریکا بودیم 😂

😂😂😂نه بابا این چه حرفیه اشکال نداره  حرفتون درست بود البته اما خب برای ما قابل رویت نیست دی ...

گیج فقط خودمم😂😂😂اخه ۸ صبح ماه کجا بود😂😂😂

اره حیف همچی برا خارجیاس🤧

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..
2104
گیج فقط خودمم😂😂😂اخه ۸ صبح ماه کجا بود😂😂😂 اره حیف همچی برا خارجیاس🤧

😂😂😂 البته بعضی وقتا میشه اون موقع صبح هم ماه رو دید ولی فردا نه 

اره دقیقا 😥

😂😂😂 البته بعضی وقتا میشه اون موقع صبح هم ماه رو دید ولی فردا نه  اره دقیقا 😥

🥲🥲🥲

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..

عزیزم این لینک رواگه دوست داشتی بروببین

هرچیزیکه میشنویم دیدگاه است نه واقعیت!هرچیزی که میبینیم یک زاویه ی دیداست نه حقیقت!❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙
1718