2703
2553

😐

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
نمی شناسم که بخوام بحث کنم

خوب سخت نیست 

دوتا آهنگش گوش کن رقصش ببین هنرش رو ببین 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
چون صداش خوبه.دقیقا به همون دلیل که ماکان بند منفوره

عزیزم چشماتو باز کن تعداد فن پیحای ماکانو ببین، رکورداشونو ببین خودت جوابتو میگیری😂😂😂

چقد حوشحال میشم میبینم بعضی حسودا از موفقیت رهامیرمون حرصشون میگیره 

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚
آخه اونم حسادت داره عتیقه؟😃

اخه حرفت واقعا غیر عقلانیه 

چون ماکان منفوره تو کنسرت اردبیل در عرض 4 دقیقه کل بلیتای سالن فروش رفت و چند سانس تمدید شد و رکورد زد؟؟؟ 

یا اون دفعه ای که از تقاضای زیاد 5 سانس کنسرت تهران تمدید شد؟؟؟ 

سایتا یا رباتای دانلود موزیکو نگاه کن تا ببینی هر وقت ناکان موزیکی داده بیرون در عرض 24 ساعت جزو پر دانلود ترین روز و محبوب ترین هفته میشه 

بازم بگم 

اونا چنتا ججوونن که با وجود تمام محدودیتا دارن سعیشونو میکنن تا دل فن پیجاشونو شاد کنن، چیزی که خیلی از ادما بلد نیستن! 

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚
چرا

بی نظیر بود یه شخصیت عجیب 

یه رقص خاص اهنگای خارق‌العاده‌

مرموز در عین حال محبوب عالییییی بودد

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2706