2733
2734
عنوان

باردارم میشه بیاید امروز سونو داشتم نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چهارشنبه وقت دارم برم ببینم چی میگه

خوبه به خودش نشون بده خیالت جمع شه

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
2731

مگه شبا به پهلو نمیخابیدی؟ من کمرم خشک شده بسکه پهلو چپ خوابیدم شبا هم بیدار میشم میشینم بعد از این پهلو میشم

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
2738

ایشالله ک چیزی نیست نگران نباش 

ولی دقت کردین ما زنا بعد ازدواج درگیر دکتریم واسه عفونت کیست فیبرم پریود شدن قطع نشدنش ناباروری تخمک فلان و فلان 

تا باردار نمیشی یه جور دستت بنده 

باردار میشی اول ماجراست تکون میخوره به داستان تکون نمیخوره یه داستان سونو هاش یه داستان حالا باقیش بماند 

زایمان خودش یه داستان مجزا و کاملا جدا 

بعدش ک بچه رو میاری اول بدبختی زردی داره دل درد داره کولیک داره واکسن داره گریه میکنه نگرانی گریه نمیکنه دوباره نگرانی 

شیر خوردن و دوران شیر دهی ک دیگه نگم 

واقعاااااااااااااااااااااااااا چراااااااااااااااااااا؟؟؟؟

ایشالله ک چیزی نیست نگران نباش  ولی دقت کردین ما زنا بعد ازدواج درگیر دکتریم واسه عفونت کیست ف ...

بهشت زیر پای مادران است و بس😅

2706