2410
2553

خانوما هفته 36 هستم امروز سونو داشتم گفتن دو دور بند ناف پیچیده دور گردنش خیلییییی نگرانم کسی بوده اینجور باشه و‌بچش صحیح و سالم ب دنیا اومده باشه

پسرم 👶🏻 قلبمه ❤️ خدایا شکرت

سلام عزیزم کاریش نمیشه کرد نگران نباشین اختلالی پیش نمیاره فقط بهتره بیشتر اوقات به پهلوی چپ بخوابین مابین زانوهاتون هم متکای کوچیک بذارین اونجوری خونرسانی برای جنین بهتر انجام میشه و فشار روی عصب و تاندونهای لگن شما کمتر هست

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من کلا سیانوز به دنیا اومدم از بس بند ناف سفت دور گردنم بود

ولی سالمم 

نگران نباش ان شالله که آزاد میشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

وای الهی نی نی گناه داره تروخدا ب پهلو بخواب

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
سلام عزیزم کاریش نمیشه کرد نگران نباشین اختلالی پیش نمیاره فقط بهتره بیشتر اوقات به پهلوی چپ بخوابین ...

خدا ازدهنت بشنوه انقدر اعصابم خرابه ها از دستو دلم ب کاری نمیره 

چپ میخوابم از اولم چون لگن درد داشتم بین زانوهام بالشت کوچیک میزارم مرسی از راهنماییت عزیزم

2714
خدا ازدهنت بشنوه انقدر اعصابم خرابه ها از دستو دلم ب کاری نمیره  چپ میخوابم از اولم چون لگن در ...

این پیامی ک بالا فرستادم نظر یه ماما بود عزیزم ، تو گروه آمادگی برا بارداریمون نوشته بود کپی کردم

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

عزيزم فقط شبا كه ميخوابي خيلي مراقب باش حتما پاشو بشين بعد برو روي اون شؤون بخواب

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
دختر داداشم 4 دور بند ناف دور گردنش پیچیده بود. طبیعی هم به دنیا اومد. خداروشکر هیچ مشکلی نداشت.&nbs ...

وااای خداروشکر ولی چ ریسکی کردن طبیعی اوردن

وای الهی نی نی گناه داره تروخدا ب پهلو بخواب

من از اول خیلیییی مواظب بودم ولی از لحاظ پزشکی اصلا ب مدل خواب مادر نیست انگار در اثر تکونای خود بچه این اتفاق میفته 😔😔

2706