2733
2734

انقددد این دوتا بی تربیتن که نگم براتون

یکیش۷ سالشه اون یکیم ۴ ک ب اون ۷ سالهه نگاه میکنه😡😡😡البته مامان بابامم خیلی لوسشون میکنن ک اینم تو بیتربیتیشون بی تاثیر نیست

واقعا خیلییی حرصم میدن عصبی شدم از دستشون😐

یچیزیم بهشون میگم و یا بهشون تذکر میدم پدرم میگه چرا ب اینا چیزی میگی😏اصلا پیش خودش نمیگه اقا این دختر ازینا ۱۳ سال بزرگتره😏😏باید این پسرا بهش احترام بزارن

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخیه بچه ان که...................................................................باهاشون بازی کن..................................................خدایی خیلی کیف میده با پسر بچه ها بازی کرد................................................پر از هیجان هستن............................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

عه چه خوب مدتها دنبال همچین کیسی بودم😍😍😍😍

عزیزم از تک فرزندیت راضی بودی؟؟؟

اختلاف سنی الانتون چی؟؟

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2738
اخیه بچه ان که...................................................................باهاش بازی کن...... ...

خیلی حرصم میدن دلخوشی ندارم

اگه ب اینا رو بدم ولم نمیکنن دیگه😐

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
عه چه خوب مدتها دنبال همچین کیسی بودم😍😍😍😍 عزیزم از تک فرزندیت راضی بودی؟؟؟  اختلاف سنی ...

اره خیلی راضی بودم😐😂خیلی

با اون بزرگه ۱۳ سال با اون یکی ۱۷

برو خداروشكر شكر كن هيچ جا خونه بابات نميشه

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
😂😂😂 خودت چندسالته

۲۰😁

اره خیلی راضی بودم😐😂خیلی با اون بزرگه ۱۳ سال با اون یکی ۱۷

منظورماینه از اختلاف سنیتون چی راضی هستی؟؟؟

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2706