2737
2734
توی سونو معلومه دکتر دستگاهو کجا میذاره بازم اینا احتماله ان شاءالله همونی باشه که دلتون میخواد

دقت نکردم.

دوس دارم ک برم برای خرید لباس

وگرنه دختر و پسر فرقی نداره

سالم  و صالح باشه

خیلی سخته چیکار کنم ۴۰ سالمه اولین بارداریم هس دوس دارم بدونم چیه

منم ۴۰ سالم و هنوز باردار نشدم برای منم دعا کن جنسیت برات مهم نباشه انشالله سالم باشه عزیزم ما سنمون بالاست استراحت کن و خیلی مراقب خودت باش انشالله به سلامتی بغل بگیریش برام دعا کن منم مادر بشم خیلی ارزو دارم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۴۰ سالم و هنوز باردار نشدم برای منم دعا کن جنسیت برات مهم نباشه انشالله سالم باشه عزیزم ما سنمون ...

روحیه ات رو حفظ کن و شاد باااش

امیدوارم هر چ زودتر ۲ قلوباردار بشی

آمین 🙏🙏🙏🙏

روحیه ات رو حفظ کن و شاد باااش امیدوارم هر چ زودتر ۲ قلوباردار بشی آمین 🙏🙏🙏🙏

ممنون عزیز دلم قربون مهربونیت امیدوارم خیلی زود لذت در آغوش گرفت هدیه قشنگی ک خدا بهت داده رو ببری صورت ماهت و میبوسم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
2728