2733
2734
عنوان

دخترا چرا از شوهرم می ترسم

1082 بازدید | 53 پست

بخدا مرد خوبیه ولی حتی تو خونه رد میشه کاراشو انجام بده ازش می ترسم 

بخاطر ای بحث بیخود شارژرو کوبید به دیوار کنار صورت من از اون روز ازش می ترسم چکار کنم به بابام بگم واویلا میکنه بخدا بچه ها روحم خیلی داغونه چکار کنم ازش نترسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اون بیچاره از من میترسه کتکش نزنم🤣

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست

هیکلش بزرگه؟ 

اگه نه که تو هم مثل خودش باش نترس

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

من تو خونه به شوخی  داداشم همش از پشت منو میزد . واسه همین هر وقت شوهرم از پشتم میخواد رد بشه کمرمو صاف میکنم نگاش میکنم میگم نزنیا  میخنده میگه نه بابا ‌ انگار یه جور وسواس فکری شده واسم

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2706