2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله ممکنه

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

پسر من ۱۰ ماهگی راه افتاد اما ۶ ۷ ماهگیش اینکاری که میگی نمیکرد 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2738
چطور بچه هایی زود راه میرن؟؟

بستگی به ژنتیک و توان استعداد بچه داره نه شرایط فیزیکی مثلا دوقلوهای من یازده ماه بلند شدن با وسایل در صورتی ک داداشم نه ماه راه میرفت

مامان دوقلوها هستم😍😍
پسرم می ایستع این پا و اون پاهم مبکنه که راه بره

ای جانم  خداحفظش کنه

من دوتابچه ی اولم چهارماهگی نشستن ونه ماهگی راه افتادن

ولی این سومی هشت ماهشه فقط میشینه هیچ حرکت دیگه ای نمیکنه زورمیزنه که چهاردست وپایی کنه ولی هنوزنمیتونه به نظرتون دیرنشده ببرمش دکتر؟

چهارمین کاربریمه        مامان سه تاوروجکم   
ای جانم  خداحفظش کنه من دوتابچه ی اولم چهارماهگی نشستن ونه ماهگی راه افتادن ولی این سومی هشت ...

همچنین بچه های شما عزیزم مشکلی نداره بچه تا بچه فرق داره

2706