2726
خانومی تغذیه خوب پوستت رو میتونه روشن و شفاف بکنه
شیر زیاد بخور,سبزیجات,کلم براکلی,گوجه فرنگی ,چای سبز,میوه,آب,جیگر,انواع توت مثل توت رنگی,شاتوت و ....,ماهی و همهی اینرو با لذت بخور اگه همه چی روزانه بخوری خیلی خیلی روی زیبایی و رنگ چهره تاثیر داره که من خودم به شخصه اثرشو به چشم دیدم
جعفری هم رو پوست بزار,ماهی یک بار اسید میوه کن,اسید میوه پوست رو یکنواخت و 1یا 2 درجه روشن میکنه
حمام که میری آخر حموم با آب یخ صورتت رو چند بار بشور روی تازگی پوست موثره
یه فوم سفید کننده oriflame هم هست(white foming cleanser) که خیلی خوبه و قیمت مناسبی هم داره 9000 تومان
البته الان من هر جا پرسیدم تموم کردن ولی بگردی احتمالا پیدا میشه
ههههههههههههههههه من فکر کردم پوست خودت رو میگگیییییییییییییییییی الان خوندم نوشتی جنییییییییییییییییین
برای جنین و زیبا شدنش
واما اگر دوست دارید بچه سفید و خوشگل بشه شنیدم که خوردن سیب خیلی خوبه مخصوصا اگر سوره یوسف را به آن بخوانی و همچنین اگر مرد قبل از بارداری گلابی بخوره و زن حین بارداری، خوردن خربزه هم برای زنان باردار باعث خوشگلی بچه میشه ، انار علیرغم تصور همه باعث سبزه و سیاه شدن بچه میشه و یک چیز مهمتر اینکه اگر میخواهید فرزندتان سفید بشه در حین بارداری نذارید پوست بدنتان چرب بمونه و مرتب لیف بزنیدو دوش بگیرید.فلفل و ترشی و کلم کمتر میل کنید.موقع بسته شدن نطفه اگر مادر و پدر چهره فرزندشونو تو ذهنشون مجسم کنن هم واقعا موثره ... نیروی فکر و ذهن واقعا معجزه میکنه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم تقریبا اون مواردی رو که میگفتن رعایت میکردم عرق کاسنی میگفتن خوبه روغن زیتون و خود زیتون و کلا دوستان کبد اما در آخر نی نیم به خانواده پدریش رفت و سبزه نمکی شد.الهی قربونش برم که با هر رنگ پوستی که باشه عاشقشم.اینو وقتی بچت دنیا اومد خودت درکش میکنی.
من انار خوردم چه جور... سیب هم بعضی وقتا می خوردم....... قره قوروت رو بهم گفتن نخور بچه ات زشت می شه ولی من نتونستم تحمل کنم و بسته بسته می خوردم اخرش هم نی نی ام شد همین نانازی که می بینید... نه سبزه شد نه زشت خدا رو شکر
بیشترش به ژنه عزیزم
من واقعا در مورد سیب خوردن روزانه زن باردار اعتقاد دارم. معجزه می کنه
توصیه های تغذیه ای خانم آرنیکا هم خیلی موثره
بچه منو همه از آب و رنگ صورتی و سفیدش تعریف می کردند. من در زیر میگم چیکارا کردم و نکردم
اما البته مسئله ژنتیک رو هم در نظر بگیرید.
من در دوران بارداری این چیز ها رو مطلقا نخوردم:
شکلات، شیرینی مخصوصا خامه ای، کنسرو از هر نوع، غذای بیرون و فست فود، سوسیس و کالباس، نوشابه ، غذای مونده

چیز هایی که خوردم:

هر روز میوه و سبزیجات، سیب خیلی خیلی ، شیر و ماست ، غذاهای تازه و سالم خونگی

در مصرف گوشت قرمز هم افراط نکردم و به نوع و سلامتش خیلی اهمیت دادم

در طب سنتی هم از خوردن انار برای زن باردار میگن که البته من اینکارو نکردم
خوردن هلو هم
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....

منم بارداری اولمه.نمیدونم چیا بخورم و چیا نخورم.الان یازده هفتمه.همش حالت تهوع و سردرد دارم و اشتها هم ندارم.میخوام بچه ام سفید و توپول بشه و چیزای خوب بخورما.اما هیچی هیچی درست و حسابی از گلوم پایین نمیره.روز بروزم بدتر.شوشو هم همش چیزای خوب خوب قبلی ک دوس داشتم میاره بخورم ولی دیگه همشونو ببینم حالم بد میشه:(((