2737
2739

سلام پوستم نرماله میخوام شروع کنم روتین رسیدگی به پوست انجام بدم پوستم کدر شده هیچ مراقبت خاصی اتجام نمیدم و با شامپو بچه میشورم ولی میخوام تونر و میسلارواتر و آبرسان بخرم... چه مارکی خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول شوینده بخر و شامپو بچه روبنداز دور 

برندای لافارر نئودرم مدیلن ژوت درمالیفت خوبن قیمتاشونم مناسبه 

هزینه اگه برات مهم نیست نیتروژینا بادیشاپ باله آ 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2738

عزیزم برای شما که تازه می خوای از پوستت مراقبت کنی

چندتا نکته ی مهم

ضد آفتاب حتی وقتی خونه ای واجبه

فقط کافیه نزدیک ده روز هر روز حتی توی منزل از ضدآفتاب استفاده کنی تا تاثیرش و بفهمی

می تونی از ضد آفتاب بدون رنگ استفاده کنی با اس پی اف کم

راستی درسته ضد افتاب های رنگی هم ضد آفتاب هستن ولی نتیجه ی ضد آفتب بدون رنگ خیلی متفاوته پس بهتره ضدآفتابت بی رنگ باشهو در کنارش کردم پودر استفاده کنی تا ضد افتاب رنگی

دوم شست و شوی پوست 

با توجه به نوع پوست و بودجت برند های ایرانی مثل لافارر هم خوبن من خودم از لافارر راضی بودم و با شوینده ی پوست چربش جوش نزدم و پوستم هم خشک نشد.

شوینده ی simple هم خیلی خوبه درسته انگلیسیه ولی نسبت به کیفیتش قیمتش خوبه و می تونی از آنلاین شاپ ها بخری خواستی بهت معرفی می کنم

و سوم هیچ وقت با آرایش نخواب و آرایش و خیلی خوب بشور و تمیز کن

چند تا اینفلوئنسر هم هستند توی اینستاگرام که پیجشون خیلی خوبه واست می نویسم

yasaman_style

arayeshihayeman

farnaazzzi

من خودم اولی رو چندساله دارم و می تونم بگم به همه پیشنهاد می کنم

خدا جونم وِلم نَکن حتی اگه وِلِت کَردَم :) 

سلام بچه ها چیزی که خیلی مهمه اینه که برای پاک کردن آرایش صورت حتما باید از شست و شو های مخصوص صورت استفاده کنید.ژل شستشوی روشن کننده و جوان کننده اورلین گزینه مناسبی برای اینکاره چون این ژل حاوی عصاره گیاه شاهی، جلبک و .... شما میتونین از طریق لینک زیر اطلاعات بیشتر این محصول رو مطالعه کنید:

https://aurelien.ir/product/aurelien-whitening-gel/

2706