2737
2734

اگه ضدحال میزنید التماس میکنم برید...

خب شرو میکنم.من ی رفیق دارم اصن انقدر نزدیکیم ک همو ابجی یا خواهر صدامیزنیم.بخدا عاشقشم اگه ی وقت پیام نده یا قهر باشه میمیرم افسردگی میگیرم اصن خیلی دوسش دارم فکربد نکنید دوتامون دختریم..بعد الان واقعا دلم براش تنگه حد نداره حس میکنم ازتو دارم خفه میشم.هرچی بهش میگم زنگ بزن میگه قول میدم فردا بزنگم ولی زنگ نمیزنه💔دقدقه هاش زیاده شاید فراموش میکنه ولی نباید در روز حداقل نیم ساعت وقت بزاره باهام صحبت کنه؟بخدا حالم بده خیلی دوسش دارم و دوست دارم باهاش صحبت کنم  بهشم گفتم چقدر دوست دارم و دلم برات تنگه خیلی واکنش نشون داد ولی نمیفهمم چرا زنگ‌ نمیزنه..منم نمیتونم بهش زنگ بزنم چون ممکنه پیش خانواده باشه یا مزاحمش بشم✋🏼💔

یچیزی بهم بگید اروم شم یکاری بگید بکنم بلکه بزنگه باورکنید از تو دارم خفه میشم🙂💔

-اللهم صل علی محمدو آل محمد:)وعجل فرجهم دوتاصلوات مهمونم میکنین؟♡..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه اینقدر با هم صمیمی هستین  و میگی دختره

این که گفتی می ترسی زمان تماس ، پیش خونواده ش باشه ، یه کم مشکوکه

خب اگه اینقدر دلتنگشی ، یه بار زنگ بزن

منتظر اون نمون

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

چند سالتونه عزیزم ؟

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

عزیزم وقتی خودتو زیادی وابسته ی کسی نشون میدی طرف هم ازت دور میشه هم سرد به نظرم تعادل رو رعایت کن واسه ی این کار باید روی اعتماد به نفست کار کنی و اینکه به خودت عشق به ورزی اون وقت خیلی وابسته ی کسی نمیشی 

منم‌یه رفیق دارم خیلی دوسش دارم دقیقا عین تو اسی ولی خو همش این نس بد که اون گاهی ازم زده میشه همراهمه. چون من خیلی دوسش دارم دست خودم نیست محبت زیادی خرجش میکنم

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2738
اگه اینقدر با هم صمیمی هستین  و میگی دختره این که گفتی می ترسی زمان تماس ، پیش خونواده ش باشه ...

خودش میگه باید برم بالا بهت بزنگم منم زنگ نمیزنم شاید پایین باشه و خلاصه مزاحم باشم

گلم تو وابسته ای بد جور سعی کن ترکش کنی وگرنه هم دوستت رو از دست میدی چون تورو به چشم یه ادم بیکار و آویزون خواهد دید بعدا هم تو زندگی این وابستگی بهت آسیب میزنه

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
عزیزم وقتی خودتو زیادی وابسته ی کسی نشون میدی طرف هم ازت دور میشه هم سرد به نظرم تعادل رو رعایت کن و ...

چرا باید ازم دور بشه؟!نمیتونم ب خودم عشق بورزم

خودش میگه باید برم بالا بهت بزنگم منم زنگ نمیزنم شاید پایین باشه و خلاصه مزاحم باشم

پیام بده می تونم الان زنگ بزنم ؟

ولی همه اینا یعنی غیر مستقیم داره باهات کات میکنه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2706