2737
2734
عنوان

چه کار کنم بچم زبون باز کنه

185 بازدید | 10 پست

م دوستای گلم ، یه دختر ۱۵ ماهه دارم یعنی ۱ سال و ۳ ماهشه کاملا میشنوه و کاملا حرفای مارو‌درک میکنه ومتوجه میشه و هر چی میگیم گوش میکنه و انجام میده و‌خواسته های خودشو با اشاره میگه ولی اصلا مامان بابا نمیگهفقط به زبون بچه گانه خو‌دش هی حرف میزنه .. خیلی باهاش حرف میزنم ولی اسمای مارو نمیگه 

کسی تجربه ای داره ؟؟ بچه های شما چندوقتگی زبون بازکردن ؟؟ چه کارکنم زودتر به حرف بی افته ؟؟؟ خیلی غصه دارم تورو خدا راهنمایی‌کنید 

پسر من 14 ماهشه ....فقط آب و میمی و دد میگه مامان بابا نگفته تا حالا ....بقیه کلماتم با آوا میگه...نگران نباش دیر نکرده عزیزم

کاش هر کسی به فکر زندگی خودش بود کاری به زندگی  بقیه نداشت😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ناراحتی نداره.پسرمنم ۱ ساله اس راه نمیره و دد بب این هارومیگه .ولی دیروز یه بچه یه ساله دیدم راه میرفت داداش میگفت ولی دندون درنیاورده گفته بهداشت بایدببری دکتر امپول بزنه ولی پسرمن ۶ تا دندون داره

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2731

دخترمنم 16 ماهش هست فقط بابا. مامان. آب. دد. ها. این چیه. کو. مورومیگه بو. زرد. اینارومیگه

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

عزیزم نگران نباش بزودی مامان باباهم میگه..زیاد باهاش حرف بزن..وقت حرف زدن باانگشت به دهنت اشاره کن تاببینه..مطمین باشه میگه 

دخترم ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پابه این دنیا گذاشت وشد دنیای منو باباش..پناه خانوم عاشقتیم..کاربرقدیمی ترم..
2738