2737
2739
عنوان

راهکاری برای باز شدن قاعدگی

| مشاهده متن کامل بحث + 185574 بازدید | 29 پست

دوستان من تست بتا دادم کمتر از ۵ بود  لما امروز میشه ۳۵ روز گه پریود نشدم. یعنی ممکنه آز خون خطا داشته باشه؟ ماه پیش برای اطمینان ۴ تا اچ دی خوردم ۲ تا چند ساعت بعد نزدیک و ۲ تا روز بعدش. ۷ روز بعد پریود شدم اما خیلی کم بود خونریزی. یعنی ممکنه حامله باشم اما آزمایش نشون نده؟ ( یک ماه گذشته از نزدیکی و تست دادم. ) 

لطفا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مطمئنی باردار نیستی زعفرون دم کرده بخور همچین پریود میشی که از هر چی پریودیه پشیمون میشی

دوست عزیز من مشکل ایشون را دارم ... عقدنکردم هنوز نامزدیم ولی میترسم اتفاقی باعث بارداری شده باشه دو روزم هست زعفران دم کرده میخورم ولی پریود نشدم...قرصی چیز مطمئنتری وجود نداره

2731

واااااای خدا    زعفرون دم کرده آویشن دم کرده سیاهدونه خوردم طناب زدم اثر نکرد باز نشدم😢😢😢

تورو خدا بگید چه کنم زودتر باز بشم دو روزه عقب انداختم

💕خدا بزرگه💕 توکت به خدا باشه که آرام بخش دل هاست
2738
آب زرشک و کلا چیزای ترش و سردی بخور خیلی تاثیر داره

سردی که تازه پریود رو میبنده میگند گرمی بخوری باز میشه

در انتظار نی نی  خدایا به هم منتظرا یه نینی ناز و خوشگل و سلامت بده 🙏به منم یه نینی ناز و خوشگل و سالم بده❤الهی آمین
میخوام همین الان پریود شم چیکار کنم؟

من خودم چند تا راهو امتحان میکنم ک جواب داده هر کدوم راحتی انجام بده

۱_زالو برای رحم

۲_دم کرده تخم هویج

۳-عرق رازیانه

۴-بخور واژینال اسید بوریک و ماست

-شیر و زعفران

در انتظار نی نی  خدایا به هم منتظرا یه نینی ناز و خوشگل و سلامت بده 🙏به منم یه نینی ناز و خوشگل و سالم بده❤الهی آمین

عزیزم زعفرون دم کن با نبات فراون حل کن بخور شکم کمرتم گرم نگه دار.... ولی بنظرمن ک تجربه دارم گلاب بخور هورمونهای بدنت استرسی شدن بی نظم میشن منم نامزدیم هردوسه ماه توهم بارداری میزدم  

2706