2737
2734

واقعا نمیدونم چیکار کنم ... مشاورم میرم ولی تاثیر نداره ... انقدر خودمو کم می بینم که حسم اینه که شوهرم لطف کرده منو گرفته و شانس آوردم البته به روم نمیارم اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگاه کن خدا همه انسان ها رو از خاک به وجود آورده و انسان ها هیچ برتری ندارن از همدیگه همشون رو دماغ و دهن شون رو بگیری میمیرن خودت از انسان ها پایین تر نبین همه یکسان هستیم 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2738
از قیافم ، از لک های صورتم ، موهام ، فرم دهنم همه چیم

اگه پول درمان نداری با رژ یا تتو موقت لبتو درست کن خب

اون لکا هم با ی ضد لک و روشن کننده درست میشه موهاتم مدل دار کوتاه کنی و رنگ بزاری کلی عوض میشی

واس فروش رفتن خونمون دعاکنید عزیزان🥺😫🌹

هر روز از خودت جلو اینه تعریف کن 

هر روز از یه قسمت از خودت تعریف کن 

هروز از خودت تشکر کن 

مطمعن باش تاثیر فوق العاده ای داره

مثلا جلو اینه به خودت بود من خیلی موهای قشنگی دارم با برای تشکر بو خدایا ازت ممنونم که این موهای زیبا رو بهم دادی و خلاقیت داشته باش تو تشکر کردن

منم انگار کم حرف و خجالتی ام و اعتماد به نفس ندارم همه فکر میکنن آدم عقده ای هستم کلا سمتم نمیان

من تازه خوب شدم ، دماغمون عمل کردم واقعا بهتر شد اعتماد به نفسم ... قبلا از آدما فرار میکردم منو نبینن 

اگه پول درمان نداری با رژ یا تتو موقت لبتو درست کن خب اون لکا هم با ی ضد لک و روشن کننده درست میشه ...

پول درمان دارم ولی فرم دهنم که عوض نمیشه ... واسه پوست و مو هم هرکاری بگی کردم هیچ نتیجه ای نداد بابا

2706