2726
عنوان

برای اولین بار تو این ۷ سال ...

459 بازدید | 22 پست

با هم قهریم ما تا پای طلاق رفتیم و برگشتیم یه دختر ۳ ساله دارم شوهرم بی نهایت رفیق بازه و خیانت هم زیاد میکنه 

برای بار اول تو زندگیمون الان ۳ روزه کلمه ای با هم حرف نزدیم ۱۰ صبح میره هنوزم خونه نیومده 😭😭😭😭😭 دارم خسته میشم دیگه خانوادمم حمایتم نمیکنن میگن چرا هر بار کمکت کردیم بازم برگشتی الان دارم فک میکنم اینکه بی محلی میدم بهش باعث شده شبا هی دیر تر و دیر تر بیاد 

کاربر خیلی قدیمی مثلا ۹۴ اونموقع ها 

کاش به پدرش یا به کس دیگه از خانواده بگی تا باهاش صحبت کنن

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

نمیدونم چه کنم خستم از جنس زن خسته ام از تنهایی از بی محبتی بچم دلش واسه باباش تنگ شده با هر صدای در میپره میگه مامان بابا اومد 😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاش به پدرش یا به کس دیگه از خانواده بگی تا باهاش صحبت کنن

خانوادشم بدتر از خودش چشمشونو رو گوه بازیای این بستن فقط منو مقصر میدونن

تا پای طلاق رفتین و برگشتین اهل خیانت هم که هست بعد دفعه اولیه که با هم قهرید🤔 خب عمینجوری پر روش ...

اره هیچوقته هیچوقت زیر یه سقف که بودیم قهر نکردم 

خانوادشم بدتر از خودش چشمشونو رو گوه بازیای این بستن فقط منو مقصر میدونن

چه بد شده عزیزم😔

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
بهت خیانت کرده ولی اولین باره ک باهاش قهر کردی؟! یعنس واکنشت ب خیانتاش چی بوده؟🙄

رفتم خونه بابام من فقط یبار مچشو گرفتم بقیشو حس کردم همین چیزی ازش ندیدم جز بی توجهی و رفیق بازی

چن سالشه؟ چه کاره س؟ شاید محیط کار و‌دوستاش اینجوریش کرده. 

۳۱ کار ماشین خرید و فروش و بورس دوستاش که اره ولی خودشم وجدان نداره من غریبم اینجا اصلا یادم نمیاد کی اخرین بار بیرون رفتیم کی اخرین بار بهم توجه کرده 

نمیدونم چه کنم خستم از جنس زن خسته ام از تنهایی از بی محبتی بچم دلش واسه باباش تنگ شده با هر صدای در ...

عزیزم ما هم زنیم والا زن بودن چشه؟اینکه دست رو دست بذاری و توسری خور باشی ربطی ب جنسیت نداره متاسفانه خانمها عزت نفس و اعتماد ب نفس ندارن واسه همین بیشتر خودشونو کم میبینن 

خانوادت هم کاملا حق دارن مشخصه ک فهمیدن شما هربلایی سرتون بیاد دست از شوهرتون برنمیدارین 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2706