1874
2075
عنوان

اسم کاربران نی نی سایت به مرور زمان

1397 بازدید | 145 پست

بچه ها من تقریبا 5-6سالی هست که میام نی نی سایت چندسال خاننده خاموش بودم الان داشتم یه مطلبی رو سرچ می کردم تونی نی سایت تاپیک های قدیمی که بالا میاد اسم کاربری ها اکثرا اینجوریه 

سارا مامان مهسا 

مهتاب خانومی 

عسل نفس مامان 

مامان سه ویرانگر 

شبنم 

واما اسم کاربرای جدید 

@کفگیرعصبانی_مادرشوهر    

@عن_عنی_عنینه    

@مادرشوهربدجنس    

@ترشیده‍ 

@جسد    

مردانه صفت دور جهان گردیدم نامردم اگرمرد درعالم دیدم یک رنگ ترازتخم ندیدم چیزی آن هم که شکستم دورنگش دیدم

جذاب و مغرور یادت رفت

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2064
2032

عجب

مـ ُ ردینـم سمتتـون نمیـام،مـ ُ ردممـ سمتـم نیـایـن            مـنـم،هـمـونـ  بـی ادبـِ.                                          هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!
2081

@سلطان_سلیطه_ها2    

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند... 🍃🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃گر نگهدار من آن است که من می‌دانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 🍃🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚

چون از اون زمان سایت خیلی شلوغ شده همه اسما تکراری شدن خودم هر چی میزدم قبول نمیکرد قبلا ثبت شده بود 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

چ میشه کرد همینه ک هس😂😂😂

من ازبچگی عاشق امام رضابودم الانشم هستم😍😍😍شایدتو زندگیم معجزه های زیادی اتفاق افتاده باشه ولی قشنگترینش .......بعدازکلی سختی ودرد وعذاب😍😍😍سختی درد رنج غم توزندگی هممون هس حالا یکی کمتریکی بیشترولی اینا مهم نیس مهم اینه ک بدونیم وبدونیم وبدنیم ک بعدازهرسختی آسونی هس((((((((( اِنَ مَعَ اَلعُسرِ یُسرا)))))))))😍😍بزرگترین نعمت اول سلامتی دوم سلامتی سوم سلامتی چهارم پدر مادر وخانواده ی خوب داشتنه😍😍😍من ی گناه خیلی خیلی بزرگ چن سال پیش انجام دادم هنوزموفق ب توبه نشدم دعاکن برام ک توبه کنم😍😍😍هرکی هستی واینوخوندی دعامیکنم ب حق امام رضاب هرخاسته ای ک داری برسی وعاقبتت ب خیربشه وخوشبخت دنیاوسعاتمندآخرت بشی😍😍😍😍😍😍((((((اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّدوَ عَجِل فَرَجَهُم وَفَرَجَنابِهِم وَالعَن اَعدائَهُم اَجمَعین))))))من چن سال نازایی داشتم وسابقه ی ی سقط و ی زایمان زودرس دراین موارد اگه سوالی داشتی خوشحالمیشم کمک کنم دوست عزیز😊😊😘
قدیم از اون کاربری ها بود 

ماله شمارو باید تریلی بکشه😐

تاپیک امضام🍃🌺مردی با پدرش در سفر بود که پدرش از دنیارفت..از چوپانی در آن حوالی پرسید:«چه کسی بر مرده‌های شما نماز می‌خواند؟»چوپان گفت ما شخص خاصی را برای این کار نداریم، خودم نمازِ آن‌ها را می‌خوانم.مرد گفت خوب لطف کن نماز پدر مرا هم بخوان..چوپان مقابل جنازه ایستاد و چند جمله زمزمهکرد و گفت:نمازش تمام شد!مرد تعجب کرد و گفت:این چه نمازی بود؟!و چوپان گفت:بهتر از این بلد نبودم!مرد از روی ناچاری، پدر را دفن کرد و رفت..شب‌هنگام در عالمِ رویا پدرش را دید که روزگارِ خوبی دارد! از پدرش پرسید چه شده که این‌گونه راحت و آسوده‌ای؟!پدرش گفت:هرچه دارم از دعای آن چوپان دارم..!مرد فردای آن روز، به سراغِ چوپان رفت و از او خواست تا بگوید در کنارِ جنازه پدرش چه دعایی خوانده؟!چوپان گفت:وقتی‌ کنار جنازه آمدم و ارتباطی میان من و خداوند برقرار شد با خدا گفتم:خدایا اگر این مرد امشب مهمانِ من بود یک گوسفند برایش زمین می‌زدم؛ حالا که این مرد امشب مهمان توست ببینم با او چگونه رفتار می‌کنی..!به نامِ خدای آن چوپان..گاهی دعای یک دلِ "صاف" از صد نمازِ یک دلِ پرآشوب بهتر است...🍃🌺🍃
1718