2733
2734
عنوان

نمیخوام داداشم چیزیش شه😭😞😞

358 بازدید | 38 پست

۱۷سالشه ها ولی ...

خیلییی بی غیرت شده بابام داره براش خونه میسازه ازالان یه لحظه کمکش نکرده درس نمیخونه همه دوستای خوبش سرکارمیرن این سرکارم نمیره البته دوست خوب دیگ نداره باهمه لاشیای شهرمون معاشرت میکنه دیگ نمیدونیم چی میکشه ب شدت بد دهنه وقتی بامامان بابام دعواش میشه از دیوث و ک.کش بگیر تا.... میگه . 

بابام ازارش ب مورچه نرسیده یه لقمه نون حروم نیورده مامانم تاحالا حتی غیبت نکرده نمیدونم چرااینجوری شد . یه موتور پارسال براش گرفت بابام اونو زد داغون کرد حالا یه موتور رهرو میخواد باشتاب بالا بابام گف اونو نمیگیرم میزنی یا خودت یا یکیو داغون میکنی هرچی ازدهنش دراومد گف رف بیرون...

اون از دستش ک پارسال زد خط خطیش کرد اونم چن وقت پیش دعوا کرده بود تو کوچه همشم کوچست نمیدونیم کجا با کیا . هر کی بابامو میبینه تو خیابون میگ نزارپسرت بافلانی بگرده پسرتو با فلان کس دیدیم میگشت 😭😭😭 مامان بابام هی ازش میگن از بدیاش من نمیتونم قبول کنم بااینکه واقعا بد شده باز نمیتونم قبول کنم نمیخوام چیزیش شه دوستانه حرف زدیم نشد مشاور بردیم نشد خیلیییی ب شدت غده 

نذر کردم نشد خواستم خودمو بهش نزدیک کنم مث دوست باز حساب نبرد 

خدایا نمیدونم اخرش چی میشه ولی هر چی شه نمیخوام یه مواز سرش کم شه😞😞😞😞

پدرت خیلی با متانت رفتار میکنه یه بار بپیره بزنش،درست میشه واقعا بعضی موقع ها حرف زدن کار رو درست نمیکنه باید بترسه تا سراغ این کار ها نره 17 سال واقعا خیلی سن کمیه ازالان وحشی شده فردا میخاد چیکار کنه

دختر کورد،علاقمند به ادبیات و فرهنگ و موسیقی اصیل کوردی،طرفدار سرسخت استاد حسین صفامنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چوب زمانه به سرش که بخوره آدم میشه

نمیخوام زمونه ادمش کنه همش منتظرم بهتر شه ولی نمیشه پارسال گل میکشید ترامادول خورده بود دوستاش بهون گفتن بعد خودش اعتراف کرد حالا میگ نمیکشم ولی با این دوستایی ک داره مطمئنیم یه چیزی هست

2731
پدرت خیلی با متانت رفتار میکنه یه بار بپیره بزنش،درست میشه واقعا بعضی موقع ها حرف زدن کار رو درست نم ...

بابام میترسه یه بلایی سرخودش بیاره پارسال دعواش کرد نشست جلو چش بابامو داییم دستشو با تیغ شروع کرد خط انداختن ب زور گرفتن ازش😩

پدرت خیلی با متانت رفتار میکنه یه بار بپیره بزنش،درست میشه واقعا بعضی موقع ها حرف زدن کار رو درست نم ...

ن این کار بدترش میکنه تو سن خیلی بدیه الان 

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2738

بنظرم سنش بزرگتر بشه بهتر میشه

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍

بابا میدید هر چق خودشو دعوا کرد با دوستاش نگرده دست بردار نبود بخدا رفت دوستاشو دعوا کرد گف دوروبر پسرم نبینمتون ولی بازداداشم رفت سراغشون

چی بگم.سخته.خدمت سربازی رفتع؟

ن هنوز سال دیگست فک نکنیم اونجا بمونه اخه ب شوهرم میگف من برم خدمت نمیتونم ببینم کسی بهم دستور میده نمیرم حرف بکشم هر چقد شوهرم حرف زد نتونست طرز فکرشو درس کنه

دورادور مواظبش باشین و تحمل کنین. متاسفانه سن حساسیو داره میگذرونه. بالاخره یروز بخودش میاد

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
ن هنوز سال دیگست فک نکنیم اونجا بمونه اخه ب شوهرم میگف من برم خدمت نمیتونم ببینم کسی بهم دستور میده ...

مگه دست خودشه.آدم اش میکنن.فقط به مدر و مادرت بگولوس اش نکنن و بعضی اوقات تنبیه بدنی لازمه.بچه که نیست

2706