2737
2734

میگن دعا در حق همدیگه مستجابه

خواهش می کنم برا همسرم دعا کنید یه کار خوب پیدا کنه بدهکاریم زندگیمون روی هواست😢

منم از الان شروع می کنم برای شما هر چقدر در توانم باشه آیت الکرسی میخونم

بحق علی ک دلتون شاد باشه و حاجت روا بشید

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه میشه امروز سر سفره افطار دعام کنید😢

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش

عزیزم انشالله خدا ب کت بیاره تو زندگیتون و مشملاتتون حل بشه ب ا من و عشقمم دعا کن

وقتی دیدمت غرق نگاهت شدم ، وقتی خندیدی عاشقت شدم❤️ برای رسیدن به عشقم و خواسته هام دعا کنید🙏🏻
2738