2410
2553
عزيزم ازچ راهي درامد داري 

شوهرم ماهیانه بهم پول میده ... سرکار میرفتم به خاطر پسرم دیگه نمیرم اونم ماهی ۱تومن بهم میده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا خرج نکردی مگه میشه،😂😂😂

آره عزیزم

خب خرجی ندارم ک

اینطور اون ور با ماشین میرم کرایه نمیدم

کادو و اینام برا کسی بخریم همسری حساب میکنه

چیزی ام بخوام همسرم میخره

برای خودشم کادو بخرم از خودش پول میگرم😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

شهریه کلاسا و اینام گ همسرم میده

تامام🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

2456
از شوهرتون میگیرین؟

بله عزیزم سرکار میرفتم به خاطر پسدم دیگه نمیرم همسرمم ماهیانه بهم میده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

منم خونه دارم و واقعا راضی هستم چون دارم با شوهرمو و بچه هام وقت میگذرونم.میتونم برم سرکار ولی ترجیح میدم خونخ داری کنم.

یه فامیل داریم زنو شوهر رییس بانک بودن و بازنشسته شده بودن و وضع مالیشون توپه.دختراشو نمیزاره برن سرکار بهشون گفته ازدواج کنید و خونه دار باشید.همون خانوم دختر بزرگش مادرشوهرش بی سواد و خونه دارع اما شوهرش میلیاردره .اینیکه خودش رییس بانک بوده به اون حسودی میکنه میگه من انقد کار کردم آخرم نشستم خونه ولی این از اول توخونه با خانوادش وقت گذروند الان منم مثل این خونه دارم

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
اول که عزیزم حتما باید تجربه ی کاری داشته باشی تا توی یه کاری موفق بشی بعدم که سرمایه حداقل ۳۰۰ تومن ...

خیلی ممنونم ازراهنماییتون💜

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
2714
من امسال ازمون استخدامی دادم و حقوق رسمی ها امسال اینه  با سی سال ساببه ۷ تومن توی حکمه و خ ...

من‌آبحیم معلمه عمه م ‌معلمه زیر هشت ندارند تو همکاراش

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر
بله عزیزم.سریعا وارد بازار کار میشن😁ولی من دارم برای آزمون تخصص میخونم به خاطر همین....

من عااااشق امضاتون شدم

راستش قلبم هنوز برای این رشته میزنه

😔

لطفا درخواست دوستی ندید. متشکرم💛
چرا خرج نکردی مگه میشه،😂😂😂

ی بار ایوایل ازدواج از ی شال خوشم اومد خریدم

شبش همسرم بهم پولشو داد

گفتم نمیخوام داشتم خودم پولشو

اخم کرد

همین

خوشش نمیاد خودم بخرم دور از جونش میگه هر وقت مردم😰😰😰😰😰😰

بابامم همینجوریه