2137
2106
کارشناسم 4 تومن ولی دارم برای وکالت اماده میشم ان شالله

ببخشید چطوری از کارشناسی حقوق درامد کسب میکنید؟

اخه خواهرم حقوق خونده برای همین پرسیدم

🌹

لطفا درخواست دوستی ندید. متشکرم💛

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

معلم های رسمی این حقوقو نمیگیرندا

من امسال ازمون استخدامی دادم و حقوق رسمی ها امسال اینه 

با سی سال ساببه ۷ تومن توی حکمه و خالصی ۵۵۰۰ میگیرن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
همونم کمه اموزشو پرورش امسال شده ۳۴۰۰ به ارشدا ۲۷۰۰ به لیسانسا تازه همشو باید کرایه راه بدی بری راه ...

پس چجوری باید ی کار خوب پیدا کرد،جاهای دیگه هم که باید سابقه کار داشته باشی!!😢

من خیلی دوست دارم ی شغل با درآمد معمولی داشته باشم ولی بلد نیستم از کجا باید کار پیدا کنم.

2166
چجوری مشاور شدید؟

اول کارمند بودم 

بعد کارشناس 

بعد سرپرست و مدیر 

بعد با بیشتر شدن تجربه دیگه پروژه ای و مشاوره کار میکنم

بله خودمم. خیر رنگ موهای خودم نیست. بله فر طبیعیه. خیر عینکی نیستم  
عزیزم منم دانشجوی این رشتم بنظرت برای دولت کار کردن بهنره یاتوی شرکتها  واینک درسخون بودی؟یابی ...

من خيللي درسخون بودم عزيزم تا حدي ك يجاهايي بخودم ظلم كردم🤦🏼‍♀️ولي خب الان نتيجشو ميبينم با اينكه كم تجربه هستم هنوز و سنم كمه ولي بخاطر درس خوندن تا حالا نشده بمونم توو كارم...

و اينكه من شخصا كار توو شركت هارو دوست ندارم كار براي دولت ارامش بيشتري داره برام

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2050
@نازنین_زهرا110    

سلام خوشگلم

خودم بیکارم😅😅

دانشجو ام 

گیتار میزنم

نقاشی میکنم

خط مینویسم

خونه داری و همسرداری میکنم

ماهی ۳۰۰ از پدر و۵۰۰ از همسر جان حقوق میگیرم

۳ ساله خرج نکردم حتی ۱ قرون🙊

خسیسم خودتی خواهری

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

کارمند معمولی ۱۵ میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! بسلامتی همه ی معمولیا😶😶😶😶😶😶

کارمند معمولی دولت در حد 20 سال سابقه و تحصیلات دکتری

دکتری استراتژی و دکتری مدیریت سازمان دارم

آفرین. حالا من مباحث مربوط به مدیریت استراتژیک و استراتژی رو تا حدودی مربوط به کارم بوده خوندم و در جریانم. خودمم مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی دارم. می خوام ارشد مدیریت بخونم. نمی دونم دولتی بهتره یا صنعتی. 

واقعا؟؟؟؟ شنيدم حقوق اموزش پرورش بالا رفته خيلي

نه بابا دروغ میگن.  بالا رفته که رسمی های۵ تومنی شدن ۷ تومن باز یک و نیم مالیات کم میشه و میشه همون پنج قبلی تازه این برای بیست سال سابقه بالا هاست 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
آفرین. حالا من مباحث مربوط به مدیریت استراتژیک و استراتژی رو تا حدودی مربوط به کارم بوده خوندم و در ...

دولتی بخون

2183
ببخش گلم این سوال میپرسم چطور مگ پزشکان سریع وارد بازار کار نمیشن؟ اگ‌ از سوالم ناراحت شدید عذر می ...

بله عزیزم.سریعا وارد بازار کار میشن😁ولی من دارم برای آزمون تخصص میخونم به خاطر همین....

صدای خنده خدا را می شنوی؟!دعایت را شنیده.به آنچه محال میپنداری میخندد.باور داشتم و با لطف خدای مهربونم تونستم بدستت بیارم.مخاطبم کسی نیستا!اشتباه نکنید.رشته تحصیلیم رو میگم😍. وقتی زندگی کسی رو نجات میدی😷 و حس میکنی خدا خواسته که تو وسیلش برای نجات جان آدما باشی میشه بهترین اتفاق زندگیت❤🤩💐
من امسال ازمون استخدامی دادم و حقوق رسمی ها امسال اینه  با سی سال ساببه ۷ تومن توی حکمه و خ ...

برای آزمون استخدامی چیا خوندین؟الان من بخوام آزمون شرکت کنم هنوز ارشدمو تموم نکردم با کارشناسی ایراد نمیگیرن ازم؟

اره منم دیدم کسایی که تو سالن میز اجاره میکنن راضی نیستن البته فکر میکنم به مشتریای سالنم بستگی داره ...

کلا به خیلی چیزا بستگی داره 

محل ارایشگاه هم مهمه 

مطمئنن باالاشهریا مبالغشون زیاده ولی خب انتظار کار عالیم دارن 

پول خوب میدن ولی برای کار خوب...

کلا اینجوری نیس که همه ناخنکارا درامدشون توپ باشه