2204
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

اپرا جان شما تحصیلاتون چیه؟

دکتری استراتژی و دکتری مدیریت سازمان دارم

بعله! خدمتتون عارضم که چون قراره اینو تا 3 بهمن روزی هشت بار تایپ کنم  بهتر دیدم همینجا بگم که برای مامانم بالش عروسکی میخرم و برای مامان همسرم کتونی.خودم هم این روز رو به رسمیت نمیشناسم و انتظار کادو مادو ندارم. والله. دلتون هم خوش. لبتون هم خندون 
2215

شوهرم ماهی ۵۰ تا۶۰ درمیاره 

سبک زندگیمون فوق العاده ساده و معمولی  پس فکر نکنین هر کی اینقدر درمیاره الان لاکچریه نه از این خبرا نیست چون شغل ازادا هر چی درمیارن جمع میکنن برای اهداف بالاتر 

به منم ماهی ۶۰۰ میده 😂😂😂 خاک تو سرش 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

هیچ‌ پدر میاره ما خرج‌میکنیم 

ولی دعا کنید موفق بشم‌داندپزشکی‌دولتی قبول‌ بشم😊

کاربری ب من داده شده 😊 ۱۵ سالمه نپرسین و حمله نکنین...😐اشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند آنها را بگویدمُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون                     من دختریم ک هیچکس از غم و ناراحتیم خبر نداره و‌هیچکس گریمو ندیده   
2050
چجوری میشه کار دولتی پیدا کرد؟تنها راهش آزمون استخدامیه؟

همونم کمه اموزشو پرورش امسال شده ۳۴۰۰ به ارشدا ۲۷۰۰ به لیسانسا تازه همشو باید کرایه راه بدی بری راه های دور 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
مگ پرستارا چقدر میگیرن؟ من شنیدم حقوقا بعد کرونا خیلی بالا رفته

پرستارا هم مثل ما هستن اره حقوق بالا رفته ولي براي جاهاي دولتي از طريق ازمون بايد استخدام بشي حقوق بالا بگيري خصوصي همينه

چند تا شغل مثال میزنی برام عزیزم لجز آرایشگری و میکاپ و ناخنکاری اینا...

سوپرمارکت،شیرینی پزی،مغازه پروتئین فقط سوسیس کالباس وانواع سس کنارش بفروشی،لوازم تحریر که اکثراً فانتزی باشه هم مجازی هم حضوری،پوشاک عمده بیاری به قیمتی زیر قیمت منطقه بفروشی،لوازم جانبی موبایل مثل قاب هندزفری هدفون پاور بانک

نمیدونم رشتت چیه مثلا من مهندسی پزشکی خوندم یمدت تجهیزات پزشکی داشتم فوق العاده بود

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
شغل من اینه که مخ همسرم رو بزنم و لوند بازی در بیارم پول بده بدون هیچ زحمتی

بعد پولی رو که درآوردی باید خرج لوندی و مخ زنیت کنی ، بلاخره لوندی هم خرج می خواد کارای خونه و... هم به کنار 

در آخر آقای همسر برنده ست پول داده کلی سرویس گرفته😜

♡خوبی مسریه تا می تونی خوبی کن که همه رو مبتلا کنی♡
اگه سالن از خودت باشه اره  وگ‌رنه هر چی در میاری باید بدی به سالنکار بخور و‌نمیر برا خودت بمون ...

اره منم دیدم کسایی که تو سالن میز اجاره میکنن راضی نیستن البته فکر میکنم به مشتریای سالنم بستگی داره درسته؟

همونم کمه اموزشو پرورش امسال شده ۳۴۰۰ به ارشدا ۲۷۰۰ به لیسانسا تازه همشو باید کرایه راه بدی بری راه ...

معلم های رسمی این حقوقو نمیگیرندا

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...
مديريت مالي

عزیزم منم دانشجوی این رشتم بنظرت برای دولت کار کردن بهنره یاتوی شرکتها 

واینک درسخون بودی؟یابیشتر تجربه کسب کردی تو کارت چون مجازی واقعا ادم نمیتونه اونطور ک باید درسو یادبگیره

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
برجسازیم سالی ۱۵ میلیارد  همسرمم کارخونه دارن ماهی ۵۰۰ ملیون  شغل خودمم نمبگم  لطف ...

چو ن گفتی ریپ زنین ریپ  نزدم 😁😁  ناموسا پول اگه زیاد اومد دست چند تا ادم فقیر و تو این اوضاع بگیر من هیچ وقت از ادم های کم وسع غافل نمیشم لطفا❤❤❤

قربون خودم برم نه عملیم  و نه فتوشاپم  زشت اورجینالم ادم باس صادق باشه😌😌😌😌😌یارو موهاشو مثل تازه عروس ها رنگ کرده اونوقت واسه ما حرف از مردانگی میزنه 😏😏😏اونی که مثل خر رفته یه روزی مثل سگ بر میگرده👎👎به بعضی ها باید گفت چقدر  بدم که گوه مارو نخوری 😌😌😌😌اگه گوه خوری شغل بود خیلی ها کار آفرین بودن 🤦‍♀️🤦‍♀️بعضی ها مثل دسته ی صندلی سینما هستن معلوم نیست مال تو هستش یا مال بغل دستیت🤔نه حوصله ی ادم های جدید هست و نه توان  تحمل ادم های قدیم کلا ریدییییم 😐😐😐😐😐
1718