2137
2106
رشتت چی بوده عزیزم؟

مديريت مالي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چرا خب میگن چجوری در میاری اینجوری😂 بچمونم نگه میدارم.

🌼 خدا همسر و فرزندتو حفظ کنه 

کاربریمو مسدود کردن ولی خم به ابرو نیاوردم   قوی تر از قبل اومدم به عشق نی نی یار اومدم   

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

من درآمد ندارم

شوهرمم خیلی باشه 4-5 تومن

اییی بد نیست

دوستان لطفاً امضای من رو بخونید،  با دعای شما عزیزان حالم کمی بهتره ولی هنوزم مشکلاتی هست که باعث آزارم شده ازتون ممنون می‌شم اگه باز هم هر وقت منو یادتون بود برام دعا کنید . برای سلامتی همسرم و خانواده‌ام و خودم یه صلوات بفرستید 😍 برای خوشبختیمون و شادیمون یه صلوات بفرستید 😍 اگه صلوات فرستادید بهم بگید عزیزان

پزشک(درآمد ندارم)

صدای خنده خدا را می شنوی؟!دعایت را شنیده.به آنچه محال میپنداری میخندد.باور داشتم و با لطف خدای مهربونم تونستم بدستت بیارم.مخاطبم کسی نیستا!اشتباه نکنید.رشته تحصیلیم رو میگم😍. وقتی زندگی کسی رو نجات میدی😷 و حس میکنی خدا خواسته که تو وسیلش برای نجات جان آدما باشی میشه بهترین اتفاق زندگیت❤🤩💐
2087
من بیکارم دلم میخاد برم اموزش مراقبتهای پوستی رو بگذرونم. بنظرتون درامد داره؟ با سرمایه کم شروع کنم ...

اره بابااتفاقااگه کارت خوب باشه درامدش خوبه

تجربه ثابت کرده کسی که جوابتومیده بعدمیگه ریپلای نکن یااستارتری که حرفشومی زنه وبعدقفل می کنه واجازه نمیده توهم حرفتوبزنی یامیگه مگه من باتوحرف زدم چندحالت داره:حرفت اونقدردرست بوده وحرف اون اونقدرچرت وبی منطق بوده که هیچ جوابی نداره واون ازت می ترسه که نتونه جوابی برات پیداکنه،مفهوم تبادل نظررونفهمیده،انتقادپذیرنیست وتحمل حرف مخالف نداره درواقع مهارت حرف زدن بلدنیست😐✋🏽..می دونم نام کاربریمواشتباه نوشتم😐👍..نارنقی شده🤣...کاربری دوممه ازسال۹۶عضوم🤸‍♀️
سلام اوپرا جون برا اینکه مشاور مدیرعامل بشی چه تخصصایی باید داشت؟

سلام

باید ببینی چه حوزه ای میخوای

مشاور یعنی دوران کارشاسی و مدیریت رو طی کرده باشی

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆
دوستان یک سوال ؟! چند تا شغل بگید با درآمد بالا که درامدش از دولت نباشه. یعنی کارمند دولت نباشه

اکثر شغلای آزاد درامدش از دولتی بیشتره بستگی به تخصص وحرفه ای که بلدی داره

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
والا شوهر من کارمنده دولته 6یا هفت فوقش میگیره

امثال من توی دولت دارند بالای 16 میگیرند

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆
2051