2297
2330
رشتت چی بوده عزیزم؟

مديريت مالي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

من درآمد ندارم

شوهرمم خیلی باشه 4-5 تومن

اییی بد نیست

سلام لطفاً امضای من را بخوانید ممنون ♡ : 👇                          من درحال مبارزه باافکار منفی هستم ، لطفاً درصورتیکه امضام رو خوندید برای همه ی حاجت هام یک صلوات بفرستید ♡                  اگر فرستادید لطفاً بگید تا منم برای شما بفرستم                         چون می‌گن اگر در حق هم دعا کنیم زودتر حاجت روا می‌شیم .         لطفاً با من بحث نکنید و اگر با عقاید من مخالفید به زبان خوش و با محبت بگید ♡                                                            از بچگی خیلی وقتا حسرت خیلی چیزها موند توی دلم ... همیشه اطرافیانمون داشتن که بخرن و ما نداشتیم . من بچه ی دوتا معلمم و تو کلی سختی بزرگ شدم ، اطرافم همه جود آدم بود حتی دست فروش که وضعش از ما بهتر بود ... دعا کنید که منم در کنار سلامتی و شادی خودم و همسرم و خانواده ی خودم پول دار بشم انقدر که از اطرافیانم هم بیشتر پول داشته باشم و آنقدر حسرت همه چیزارو نخورم .

پزشک(درآمد ندارم)

صدای خنده خدا را می شنوی؟!دعایت را شنیده.به آنچه محال میپنداری میخندد.باور داشتم و با لطف خدای مهربونم تونستم بدستت بیارم.مخاطبم کسی نیستا!اشتباه نکنید.رشته تحصیلیم رو میگم😍. وقتی زندگی کسی رو نجات میدی😷 و حس میکنی خدا خواسته که تو وسیلش برای نجات جان آدما باشی میشه بهترین اتفاق زندگیت❤🤩💐
من بیکارم دلم میخاد برم اموزش مراقبتهای پوستی رو بگذرونم. بنظرتون درامد داره؟ با سرمایه کم شروع کنم ...

اره بابااتفاقااگه کارت خوب باشه درامدش خوبه

تازمانی که قابلیت محدودکردن ریپلای گرفتن توسایت به وجودنیومده نمی تونی بگی"من باتونبودم" "منوریپلای نکن" چون اینجایه جای عمومیه حرف زدی تحمل جواب شنیدنشو داشته باش..من اسم کاربری هایادم نمی مونه اگه باهات بحث کردم قبلاولی بعدش تویه تاپیک دیگه خیلی گوگول طوراومدم جوابتودادم لطفاخودت بهم یاداوری کن که بایدباهات قهرباشم!!
سلام اوپرا جون برا اینکه مشاور مدیرعامل بشی چه تخصصایی باید داشت؟

سلام

باید ببینی چه حوزه ای میخوای

مشاور یعنی دوران کارشاسی و مدیریت رو طی کرده باشی

همه کاربرها  باهم برابرند، اما بعضی کاربرها برابرترند×!
دوستان یک سوال ؟! چند تا شغل بگید با درآمد بالا که درامدش از دولت نباشه. یعنی کارمند دولت نباشه

اکثر شغلای آزاد درامدش از دولتی بیشتره بستگی به تخصص وحرفه ای که بلدی داره

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...