1874
2079

روزی چهل بار میگیم

همین الان توی پربازدیدها هم هست عزیزم

بیا یه زنجیره درست کنیم. من امشب برات دعا میکنم. شما هم برای یه نی نی سایتی دیگه دعا کن و اینجوری بجای سایتی که همه دنبال اذیت همدیگه باشند، سایتی می سازیم که همه برای همدیگه خیر میخوان 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

رجوع کن به پربازدیدا😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2077
2050
2104

بیکار 😐اوف بر من 

به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                                 خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔

دانشجوی پزشکی ام

ولی تو آموزشگاه کار مشاوره کنکور انجام میدم بخاطر حقوقش نرفتم فقط برای سرگرمی بیشتر میرم 

حقوقش هم کمه حدود ۳

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
1718