2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اینا هیچ کدوم تاثیر نداره زردی بخاطر تناقص گروه خونی مادر و نوزاده که باعث زردی میشه شما موقع تولد نوزاد باید تلاش کنین که نوزاد ادرار کنه که زردی از ادرار خارج میشه نباید نوزاد عرق کنه که از راه ادرار زردی دفع بشه
Daisypath Anniversary tickers
عزیزم نود و نه در صد بچه ها بعد از بدنیا اومد زردی میگیرن و اون هم میزانش کم و زیاد هست تو بچه های مختلف بعضی از بچه ها نیاز به گذاشتنشون زیر نور هست ولی بعضیها مثل دختر من خودش خوب میشه
توی بیمارستان که ما نه روز بستری بودیم بخاطر زردی دخترم و زایمان سخت من ماما و دکترها میگفتن اگه بعد از بدنیا اومدن بچه خوب شیر بخوره زردیش خوب پایین میاد و اصلا به غذای مادر در زمان بارداری یا زمان شیردهی نداره دلیل زردی شدن بچه من تولد سختش بود زایمان من طبیعی بود و با فشار مصنوعی مجبور شده بودن سوپاپ به سر عشقم وصل کنند و بکشن بیرون و این باعث کبودی زیادی روی سرش شده بود زردی گرفته بود بخاطر حالت دفاعی که بدنش میخواست پیدا کنه برای ترمیم محل خون مردگی تو سرش کلا بچه ها چون در شکم مادر یک جای کاملا امن هستن بدور از آلودگی بدور از ضربه بعد از تولد بخاطر اتفاقاتی که حین بدنیا اومدن براشون پیش میاد بدنشون برای دفاع گلبول سفید بیشتری تولید میکنه که اون باعث زردی میشه
تنها کاری که میکنی اینکه دعا کنی شیرت خوب بیاد و کوچولوت قدرت مکیدنش خوب باشه اگه هم نباشه تو بیمارستان بهش شیر کمکی میدن که بتونه بدنش مقابله کن اصلا نگران نباش این هم یک مقطع کوتاه هست که میگذره
2714
خوردن خنکی مثل کاسنی بد نیست البته دقت کن که کاسنی طبع سرد داره و شاطره طبع خنک.یعنی عرق شاطره بهتره.ولی کلا پسرا نسبت به دخترا بیشتر دچار زردی میشن.و زیاد ربطی به رژیم غذایی نداره.بچه هایی که نارسن یعنی قبل از 37 هفته بدنیا میان در معرض زردی هستن و یکسری فاکتورهای دیگه