2091
2079

بذا

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

اومدم

کاربرقدیمی هستم💜                                                                     در خواست دوستی قبول نمی کنم عزیزان💝.                                                                                                                         شاید مثل شیشه بشکنم💔.                                                                                              ولی بد جر میدم🔪.                                   من کاربر حملهههه کنید یا جومونگ نیستم اینقد نگییییییید همونیییییییی جیییییییغ🔪

بزار

چرا هیچکس منو تگ نمیکنه..؟😓                      خوب با منم دوست باشید دیگهه😪                 پس منو توی تاپیکای عکس تگ کنید یا هر تاپیک دیگه ای 😍😝💜                                     یه دخمل لوس و بابایی😛😌💜🧸                تا بهم بگن بالا چشت ابروعه گریه میکنم😭😂😂😂😂😂😂😂                                      یعنی در این حد لووووسم😂😝❤❤                    من همتونو دوست دارممممم😍               البته بجز مردا 😒😒😏                                           😄💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

بزار🙃

خلبان ها یه کدی دارن به اسم کد [۷۶۰۰] ماله وقتیه که دیگه نمیشه چیزی گفت معنیش اینه: برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم اما تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن...وقتی بغض داری و نمیتوتی حرف بزنی به خدا بگو خدایا کد [۷۶۰۰] یعنی بغضم نمیزاره حرف بزنم و دارم تو این حجم غم عمیقا غرق میشم اما تو حواست بهم باشه...پایان همه چیز خوب اگر دیدی پایان چیزی بد شد نگرانش نباش چون پایانش نیست🌱💙🌈

بلایک 😭😭😭😭😭

🍒

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمانی که دختر کوچولوم پا به زمین بزاره 💣 همه چی عوض میشه🤷🏻 دنیا بزرگتر میشه🌍 زندگی قشنگ تر میشه🌳 رویاها واقعی تر میشه🤭 و من میشم خوشبخت ترین مامان دنیا🤱🏻😍 منتظرتم عزیز دل مادر ( خدا جانم ممنون که عدس منو دوباره بهم بخشیدی تو خودت مراقبش باش ) 
2032

خا بزار دیه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بزار گلی چادری هارو دوست دازم

نّ حّاّ لّ شّوّخیّ دّاّرّمّ نّ دّعّوّاّ نّ حّرّف ّ زّدّنّ نّ دّعّوّاّ کّرّدّنّ نّهّ کّلّ کّلّ کّرّدّنّ وّ نّ ...کّلّاّ حّاّلّ وّ حّوّصّلّهّ هّیّچّ کّاّرّیّ رّوّ نّدّاّرّمّ پّسّ اّگّهّ چّیّزّیّ شّدّ وّ اّزّ دّسّتّمّ نّاّرّاّحّتّ شّدّیّدّ عّذّرّ مّیّخوّاّمّ چّوّنّ کّاّرّاّمّ دّسّتّ خوّدّمّ نّیّسّتّ🙂💔
2104

چه صورت زیبایی 

نکنه چون چادری هستی نور از صورتت میباره😅🤷🏻‍♀️

تاپیک امضام🍃🌺🍃روزی پدری همراه پسرش به حمام عمومی رفت.در حمام پدر از پسر خود طلب آب نمود.پسر با بی حوصلگی رفت و از گوشه ای کاسه سفالین ترک خورده و رسوب گرفته ای که مخصوص آب ریختن روی تن و بدن مردم و نه برای نوشیدن آب بود، پیدا کرد و آبی نه چندان خنک یافت و برای پدر برد..پدر به مجرد دیدن کاسه و آب اندکی مکث کرد، لبخند زد و رو به پسر گفت:با دیدن این کاسه یاد خاطره ای افتادم..چندین سال پیش وقتی خود من نوجوانی کم سن و سال بودم همراه پدر به حمام عمومی رفتم، درست مثل امروز که من از تو آب خواستم، آن روز هم پدرم از من آب خواست..من برای اینکه برای او آب بیاورم، گشتم و لیوان بلوری و تمیزی یافتم و آبی گوارا و خنک در آن ریختم و با احترام به حضور پدر بردم..!" امروز، من که چنان فرزندی برای پدر بودم، پسری چون تو نصیبم شده که با بی حوصلگی در چنین کاسه کثیف و ترک خورده‌ای برایم آب آورده..!حال درآینده چه اولادی قرار است نصیب تو شود خدا می داند و بس...!🍃🌺🍃

خوبه🌹

کاربرقدیمی هستم💜                                                                     در خواست دوستی قبول نمی کنم عزیزان💝.                                                                                                                         شاید مثل شیشه بشکنم💔.                                                                                              ولی بد جر میدم🔪.                                   من کاربر حملهههه کنید یا جومونگ نیستم اینقد نگییییییید همونیییییییی جیییییییغ🔪