2058
2079

بذا

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

اومدم

کاربرقدیمی هستم💜                                                                     در خواست دوستی قبول نمی کنم عزیزان💝.                                                                                                                         شاید مثل شیشه بشکنم💔.                                                                                              ولی بد جر میدم🔪

بزار

چرا هیچکس منو تگ نمیکنه..؟😓                      خوب با منم دوست باشید دیگهه😪                 پس منو توی تاپیکای عکس تگ کنید یا هر تاپیک دیگه ای 😍😝💜                                     یه دخمل لوس و بابایی😛😌💜🧸                تا بهم بگن بالا چشت ابروعه گریه میکنم😭😂😂😂😂😂😂😂                                      یعنی در این حد لووووسم😂😝❤❤                    من همتونو دوست دارممممم😍               البته بجز مردا 😒😒😏                                           😄💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

بزار🙃

خلبان ها یه کدی دارن به اسم کد [۷۶۰۰] ماله وقتیه که دیگه نمیشه چیزی گفت معنیش اینه: برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم اما تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن...وقتی بغض داری و نمیتوتی حرف بزنی به خدا بگو خدایا کد[۷۶۰۰] یعنی بغضم نمیزاره حرف بزنم و دارم تو این حجم غم عمیقا غرق میشم❕ اما تو حواست بهم باشه...🤍🌱

بلایک 😭😭😭😭😭

🍒

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمانی که دختر کوچولوم پا به زمین بزاره 💣 همه چی عوض میشه🤷🏻 دنیا بزرگتر میشه🌍 زندگی قشنگ تر میشه🌳 رویاها واقعی تر میشه🤭 و من میشم خوشبخت ترین مامان دنیا🤱🏻😍 منتظرتم عزیز دل مادر ( خدا جانم ممنون که عدس منو دوباره بهم بخشیدی تو خودت مراقبش باش ) 
2050

خا بزار دیه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بزار گلی چادری هارو دوست دازم

حرف دل ما تنهاها رو فقط فرزاد فرزین میفهمید ، اونجایی که میگفت:(وقتی عادت کنی به تنهایی خیلی چیزارو میشه باور کرد) :)))💔                                                      بـــــودی بــــودم بـــــود.                      رفــتــی  ریــــدم روتــــ(اصن درستش همینه).               تنها آرزویی که میتونم واستون بکنم اینه که حال دلتون عین قیافه من خوب باشه😎خودشیفته هم خودتی😝      کاربر خانم هستم به خاطره پروفم و طرز حرف زدنم فک نکنید آقام و مجلسی حرف نزنید. چون انگار دارید رو مخم جفتک میندازید میفهمید که چی میگم؟😐😂   به دلیل خسته شدن از گوشی فقط اخرای ماه (به جز ۳تیر)گوشی رو به دستم میگیرم اگه امری،عرضی،سوالی،کاری چیزی داشتید بپرسید میام جوابتونو میدم ،باتچکر😁💜
2064

چه صورت زیبایی 

نکنه چون چادری هستی نور از صورتت میباره😅🤷🏻‍♀️

تاپیک امضام🍃🌺🍃لقمان حکیم پسر را گفت:امروز طعام مخور و روزه دار و هرچه بر زبان راندی، بنویس؛ شبانگاه همه آنچه را که نوشتی بر من بخوان، آنگاه روزه‌ات را بگشا و طعام خور!شبانگاه، پسر هر چه نوشته بود، خواند..دیروقت شد و طعام نتوانست خورد...روز دوم نیز چنین شد و پسر هیچ طعام نخورد...روز سوم باز هرچه گفته بود، نوشت و تا نوشته را بر خواند، آفتاب روز چهارم طلوع کرد و او هیچ طعام نخورد. روز چهارم، هیچ نگفت...شب، پدر از او خواست که کاغذها بیاورد و نوشته‏‌ها بخواند.پسر گفت:امروز هیچ نگفته‌‏ام تا برخوانم..!لقمان گفت:پس بیا و از این نان که بر سفره است بخور...بدان که روز قیامت، آنان که کم گفته‏‌اند، چنان حال خوشی دارند که اکنون تو داری...!🍃🌺🍃

ایوول مث خودم🤪❤🤩

غمگین نیست؟ما کسایی رو نادیده میگیریم که ستایشمون میکنند،کسایی رو ستایش میکنیم که نادیده مون میگیرند،کسایی رو دوست داریم که بهمون ضربه میزنند و به کسایی ضربه میزنیم که دوستمون دارند🙃من همون دختر پرویی ام که هیچوقت از آرزو هام‌دست نکشیدم و نمیکشم میجنگم تا بهشون برسم😌❤من همونی ام که خواسته هام میشه داشته هام😁من همون دختر قوی ام که تو سختترین شرایط دووم آوردم این که چیزی نیس🤗

خوبه🌹

کاربرقدیمی هستم💜                                                                     در خواست دوستی قبول نمی کنم عزیزان💝.                                                                                                                         شاید مثل شیشه بشکنم💔.                                                                                              ولی بد جر میدم🔪