1874
2075

اونجا یه عااااالمه کاربربهم گفته بودند واسه تاپیک های بعدیم تگشون کنم به اون تاپیک نیاز داشتم 

خانما لطفا یکی نی نی یارو صدا بزنه من هرکاری کردم نشد 

مردانه صفت دور جهان گردیدم نامردم اگرمرد درعالم دیدم یک رنگ ترازتخم ندیدم چیزی آن هم که شکستم دورنگش دیدم

قسمت تماس با ما پایین صفحه عنوان کنید

میدانم خسته‌اید.میدانم هرروزتان را با کلی استرس برای قسط و چک‌های عقب‌مانده‌تان میگذرانید.میدانم که زندگی واقعی با شعر و داستان، زمین تا آسمان فرق دارد.میفهمم پول اگر خوشبختی نمی‌آورد، بدبختی هم نمی‌آورد.باور کنید درک میکنم اگر شبِ گذشته تا صبح بالای سرِ فرزندِ بیمارتان بیدار بوده‌اید، حال و حوصله‌ای برای قربان صدقه رفتن‌های اولِ ازدواجتان ندارید...همه‌ی این‌ها را هم می‌بینم، هم درک میکنم.اما شما را به خدا اولویت‌هایتان را فراموش نکنید...چرا یادمان میرود مردی که تمام روز را با ارباب‌رجوع و رئیس و بدهکار و طلبکار سر و کله میزند، همه‌ی دلخوشی‌اش دست‌های زنی‌است در خانه که دورِ گردنش بپیچد و همه‌ی مشکلاتش را همان پشتِ در از گردنش بردارد...ما یادمان میرود زنی که تماِم روز، وقتش را برای اتو کشیدن لباس‌ها و پختنِ غذا و سرو کله زدن با بچه ها صرف کرده، دلخوشِ یک دوستت دارم و بوسه‌ژ پیشانی‌است...ما غرق شده‌ایم در گرفتاری‌هایمان...یادمان رفته این زن یا مرد همان است که برای داشتنش آسمان را به زمین گره زده بودیم.به قولِ سهرابِ عزیز "دلخوشی ها کم نیست، دیده‌ها نابیناست"...دلخوشی هایتان را دریابید، حالِ دلشان خوب نیست.. 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073
2050
لینکش بدید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6316208/داستان-ماه-چهره-دختری-قربانیداستان-واقعی?postId=186692143بفرما عزیزم 

مردانه صفت دور جهان گردیدم نامردم اگرمرد درعالم دیدم یک رنگ ترازتخم ندیدم چیزی آن هم که شکستم دورنگش دیدم
داستان غیر اخلاقی که نیست؟؟

نه عزیزم هیچ نکته ی غیراخلاقی نداشت اتفاقا خیلی ها استقبال کردند

2082
میشه منم تگ کنی؟؟

سلام گلم اگه داستان جدید گذاشتی لطفا منم تگ کن.خداقوت

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار
عزیزم من استارتر نیستم اشتباه گرفتی

عاخ عاره ببخشید حواسم نبود عشقم

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار