2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کار زشتی کردی که عکس جاریتو گذاشتی و ناخواسته پخش شد من اگه کسی باهام اینکارو انجام بده و عکسمو ...

جاریم مشکلی نداره ولی انگار شما خیلی با این موضوع مشکل دارید کلاه خودتونو بگیرید باد نبره چیکار به جاری من داره ک ناراحته یا خوشحال جمعش کنید بابا من حرفم یه چیز دیگس شما یه چیز دیگ میگید

2720
جاریم مشکلی نداره ولی انگار شما خیلی با این موضوع مشکل دارید کلاه خودتونو بگیرید باد نبره چیکار به ج ...

اگه جاریت مشکلی نداشت پس چرا انقد اونروز بابت اسکرین حرص و جوش میخوردی ک وای بهار پخش کرده و فلان؟ 🤔

خودم لغو کاربری زدم
بجا اینکه دنبال زشتی و خوشکلی خودتو جاریت باشی به شوهر و زندگیت برس مثل زنای صدسال پیش نباش

من بدنبال خوشکلی و زشتی نبودم واصلا برام مهم نی جاریم چون از خیلی لحاظ ازش سرترم و اتفاقا سرم تو زندگیمه جهت سرگرمی بود فقط

2714
کدوم خوشکل ترین مهم نیست مهم اینه که باعث شدین کلی حرف در مورد جاریتون زده بشه، عکسش پخش بشه بهتره ...

والا حرفی درمورد جاریم زده نشد اونی ک حرف خورد من بودم بعدم من عکسشو یه ثانیه بیشتر نزاشتم الانم ک میگید پخش شد بخاطر همون بود ک من دیگ عکس نزاشتم بعدم بهار تو تاپیک امیدوار گزاشتش فقط ک اونجا هم زیاد بازدید نداشت سریع هم برداشت و قفل کرد پخش نشدع عکس کارشون بشدت زشت بوده و باید جلوش گرفته میشد من بخاطر این موضوع بودم

والا خودتم مقصری  اگ نمی خواستی عکس پخش بشه تو سایت نمیذاشتی شکایت هم بکنی ب هیچ جا نمی رسی ا ...

ایشالا همین بلا سرت بیاد بعد من بیام بگم اره خوب کرد عکستو پخش کرد بعد بفهمی طرف ناحقو گرفتن چ حسی داره  بعدشم عکسم پخش نشده من بخاطر رفتار زشت بهار این کارو کردم ک یاد بگیره دیگ این کارو نکنه و اینکه حتی از رفتار خودم ک کسی ک عکس یکی دیگ هم میزاره این اتفاقای پشتشو هم در نظر بگیره اینم ک اینجا گفتم بخاطر این بود ک اون شب همه به من حمله میکردن ک چرا میخای خودتو خوشکل تر نشون بدی و فلان گفتم بگم اصن همچین چیزی نبوده 

والا بنظر من اینایی ک عکس اطرافیانشون را میذارن تو نظرسنجی ها ی مزخرف این سایت و امثال شما یه آدم ها ...

فک کنم تو جاریات خیلی ازت خوشکلترن ک ایقد داری میسوری و جلز و ولز میکنی مگنه من اصن نیازی به گفتن امثال تو ندارم اینقد بهم گفتن خوشکلی خوشکلی ک نیازی دیگ به گفتن و شنیدنش ندارم اتفاقا اشباع شدم بعدشم جاریم مشکلی نداره تو چرا داری خودتو میکشی بدبخت

خیلی کار زشتی کردی که عکس جاریتو گذاشتی و ناخواسته پخش شد من اگه کسی باهام اینکارو انجام بده و عکسمو ...

نیازی  نداشتم بگن من خوشگلترم یه دلیل مزخرفی داشت گذاشتن اوت عکس ک نمیشه گفت اصن علتش اینکه بگن من خوشگلترم نیس چون اگ دلیلش این بود تو واقعیت همه بهم میگن اصن نیازی ندارم اونشب عجله کردم و گزاشتم به ثانیه هم نکشید حذف کردم و با این وجود به جاریمم گفتم قضیه رو

فک کنم تو جاریات خیلی ازت خوشکلترن ک ایقد داری میسوری و جلز و ولز میکنی مگنه من اصن نیازی به گفتن ام ...

خوب شعور و فهمت را همه تو سایت متوجه شدن نیازی نیست بیشعوری خودت را با ادبیات احمقانه ات به رخ کاربرا بکشی تو عقده داری همین 

من اینقدر اعتماد به نفس دارم ک نیازی به این ک تو و امثال تو بگین خوشگلم یا زشتم ندارم تو نماد یه زن متحجر و بدبختی که فکر میکنی اگر خوشگل باشی خیلی بالاتری از بقیه هستی

امثال تو فقط ماده هستن نه خانم

خانما من نیازی نداشتم ک نی نی سایتی ها بگن تو خوشکلتری و بخام خیلی پافشاری کنم چون اولا اصن من جاریم برام مهم نیس اتفاقا منم ک برا اون خیلی مهمم هیچکس از زندگی کسی خبر نداره من سرم تو لاک زندگی خودمه  نمیگم اشتباه نکردم یه کاری کردم ک میدونم اشتباه بوده و بخاطر یه عجله و بی فکری ک اون لحظه به سرم زد انجام شد انسان جایزالخطاس وگرنه بخدا من نه بخاطر قشنگی زشتی بودم نه چیزی احساسی ک اون لحظه غلبه کرد رو من باعث شد من اون کارو کنم حتما برای خودتون هزار مرتبه پیش اومده تو زندگیتون اشتباه کنید و ازش درس بگیرید من تو زندگیم نه ب زندگی کسی کاری دارم نه این موضوع ها برام مهمه خب یه عده گفتن شبیه هستید نظر جالبی بود ولی من ک میدونم چی ب چیه 

2706